Kayıt Ol

Please leave this field blank.

Forumda aktif olarak kullanacağınız bir kullanıcı adı / nick name giriniz.

Üyelik Kuralları (Hesabınız Anında Sınırsız Yasaklanabilir!)

  • - Saçma kullanıcı adı / nick name Kesinlikle ban Sebebidir. Örnek: "asdasd,1231235,qweqwe123"küfürlü içeriklerde buna dahildir.
  • - Çoklu (Multi) Hesap kullanımı tespit edildiğinde tüm hesaplar tek seferde süresiz olarak banlanır.
  • - Forumdaki hesaplar aynı zamanda kişinin kendisine ait olması sebebi ile hesap takas edilemez veya başkasına devredilemez.
  • - Forumumuzdaki Programlar Kişilerin Paylaştığı Programlardır. Hiçbir Şahıs veya Tüzel Kişiler Hak talebinde bulunamaz.
  • - Forum Kurallarımızın devamı için Tıklayın.

Not: E-posta adresiniz geçerli olmalıdır çünkü kayıt bitince onay için kod gidecektir. O doğrulama yapılmadan üyeliğiniz kullanılamaz. Ayrıca e-posta adresinize bu doğrulama kodu gelmediyse, spam/junk gibi klasörleri de kontrol etmenizi hatırlatırız.

Please leave this field blank.

Birinci kutuya şifrenizi girin ve ikinci kutuda şifrenizi onaylayın.

Cinsiyet:
Doğum Tarihi: Zorunlu Alan
Doğrulama:
  • Memoryhackers.net Hakkında

    Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et