1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

YouTube Beklenen Özelliği Kullanıma Sunuyor!

Konu, 'Youtube' kısmında Kiev0697 tarafından paylaşıldı.

 1. Kiev0697

  Onaylı Üye

  Kayıt:
  27 Şubat 2018
  Mesajlar:
  645
  Beğenilen Mesajlar:
  207
  leftspace_2069459699.png

  Youtube hikayeler özelliği yakında kullanıma sunulacak. İlk görüntüleri ortaya çıkan özelliğin yapay zeka destekli olacağı kesinleşti. Kanalların gönderi paylaşmasına geçtiğimiz dönemde izin veren Youtube, şimdi de story paylaşımı yapılabilmesini sağlayacak.

  Snapchat ile hayatımza giren ve Mark Zukerberg’in Snapchat’i satın alamamasının ardından tüm platformlarına eklediği story özelliği şimdi de Youtube’a geliyor. 24 saat boyunca görüntülenebilen fotoğraf ve videolar paylaşabildiğiniz story’ler, hem ülkemizde hem de dünyada çok sevilmişti.

  YouTube Hikayer beta sürecine girdi!

  Google+ ile başarısız bir sosyal ağ girişimi olan Google, Youtube’a sosyal ağlardaki özellikleri eklemeye devam ediyor. Yıllardır platformda olan ‘Tartışma’ özelliğini güncelleyen ve kanalların gönderi paylaşabilmesini sağlayan Google, etkileşimi arttırmak için yeni yollar deniyor.

  Bir süredir test edilen Youtube story sistemi Google içerisindeki küçük bir test grubu tarafından kullanılıyor. Sızan görüntülerle birlikte ‘yeşil ekran’ olarak bilinen arkaplan yok etme sisteminin story’lere geleceği de kesinleşmiş oldu.

  Yüzünüzü tanıyan Google’ın yapay zekası sizi arkaplandan ayırarak ilginç hikayeler çekmenizi sağlıyor. Onlarca farklı filtre arasından birisini seçerek arkaplanı yok edebilmeniz ve hikaye paylaşmanız geliştirilmiş yapay zeka sayesinde mümkün kılınmış. Şu an kapalı beta testinde olan özelliğin ne zaman aktif kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor.
   
  shnock bunu beğendi.
 2. ÜzgünAdam

  ÜzgünAdam ÜzgünAdam Revived!
  Efsane Üye

  Kayıt:
  7 Temmuz 2017
  Mesajlar:
  2.399
  Beğenilen Mesajlar:
  313
  Duymuştum
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 3. dude72dore

  Onaylı Üye

  Kayıt:
  3 Mart 2018
  Mesajlar:
  75
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  bilgi için sagola
   
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.