1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Türkiye’nin En Samimi Grubu AOG’un Filmi Geliyor!

Konu, 'Sinema - Televizyon' kısmında #Eq1NoX tarafından paylaşıldı.

1. #Eq1NoX

#Eq1NoX Adaleti Saglayan YasaDışı Yollar
    Süper Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    1.194
    AOG,Amacı,Olmayan,Grup,görevimiz,tatil,AOG,Amacı,Olmayan,Grup,görevimiz,tatil,AOG,Amacı,Olmayan,Grup,görevimiz,tatil

:resim:

leftspace_629965808.png

:video:

:not:

Ülkemizin en büyük sosyal medya gruplarından biri olan Amacı Olmayan Grup, yakında bir film çıkaracağını duyurdu.

Uzun yıllar bizimle çalışmış olan Onur Asrak’ın kurucularından olduğu Amacı Olmayan Grup(AOG), yepyeni bir proje ile birlikte geliyor. 4.5 yıl önce kurulan ve bu süreçte her zaman kullanıcıların birbirleriyle kurduğu samimi diliyle dikkat çeken AOG, şimdi de sinema filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çakallarla Dans serisinin yönetmeni ve Sugarworkz şirketinin sahibi Murat Şeker’le yapılan bir anlaşma sonucunda ortaya çıkacak film, şu anda taslak aşamasında olmasında rağmen herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Film anlaşmasının dışında Sugarworkz’la anlaşan AOG, bundan sonra bu firmadan çıkan filmlerin sosyal medya çalışmalarını yürütecek. Bu aşamada, yine Sugarworkz imzası taşıyan Görevimiz Tatil ise, AOG grubunun sosyal medya çalışmalarına başlayacağı ilk film olacak. 23 Şubat’ta sinemalara girecek Görevimiz Tatil’in başrolünde Demet Akbağ, Zafer Algöz, Sinan Çalışkanoğlu, Enis Arıkan gibi isimlerin yer alıyor. Tam bir aile komedisi olan filmin sosyal medya çalışmaları AOG tarafından yapılacak ve filmin onay sistemi çalışmaları bittikten sonra AOG’un filmi için çalışmalar başlayacak.

Basit Bir Fenomen Filmi Değil
    Arkadaşımız Onur Asrak’la yaptığımız görüşmeye göre film tamamen AOG grubuna özgü olacak ve senaryosu bu şekilde hazırlanacak. Son yıllarda internet fenomenlerinin üzerine fazla düşmeden filmler yaptığını bildiğimiz için Onur’dan filmin hem senaryo hem de oyuncu bakımından profesyonel bir şekilde hazırlandığının teyidini aldık. İlerleyen dönemde film hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

AOG’u takip ediyor musunuz? Sizi, AOG ile ilgili nasıl bir senaryo mutlu ederdi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
  2. LeonasWT

LeonasWT ►ByLeonas◄
    Efsane Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    bnce on numara olmuş

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
  3. TC BABATÜRK

TC BABATÜRK Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır
    Editör

Beğenilen Mesajlar:
    165
    ben bu filme gidecem çok sevdim hoşuma gitti zaten demet akbağ severim onun filmleri harika olur bence izlenmeli

4. kinetiz

kinetiz Pudi Pudii..
    Süper Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Bence Güzel Olmuş

5. trokcu123

Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    güzel olmuş tebrikler AOG

6. Mxzypltk

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Güzel olur inşallah .

7. Vulkan

Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Demet Akbağ gibi bir yetenek olduktan sonra güzel olacağını düşünüyorum. Sadece o kadının oyunculuğu yeter.

8. DeathSilence

DeathSilence Üzülme Seni İzleyen Bir Göz Var
    Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    1.202
    bunu yeni gördüm güzel yapılmış merak ettim şimdi filmi

• Memoryhackers.net Hakkında

Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et