1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

telefon ve bilgisayar için uygulama

Konu, 'Soru - Cevap' kısmında LOGARTR tarafından paylaşıldı.

1. LOGARTR

Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar merhaba sürekli oyunda olduğum için arkada müzik dinlerim ve tavsiye ederim gaza getiriyor sürekli alt tab yapmam oyuna olan dikkatimi bozuyor bunun için yöntem aramaya başladığımda remote mause u buldum telefonda pc yi yönetebiliyorsun ancak medya kontrölü ücretli ben oyuna veya uygulamaya para verecek birisi değilim uygulama önerecek bir old varmıdır ?

2. turkhacker0101

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Reis youtubeden dinliceksen kendine dinleme listesi yap döngüye al yada media player de döngüye al müzikleri ayarlayıp

• Memoryhackers.net Hakkında

Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et