1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Subnaucita Bilgi + Sistem Gereksinimleri

Konu, 'Oyun Videoları ve Resimli Anlatımları' kısmında ÜzgünAdam tarafından paylaşıldı.

 1. ÜzgünAdam

  ÜzgünAdam ÜzgünAdam Revived!
  Efsane Üye

  Kayıt:
  7 Temmuz 2017
  Mesajlar:
  2.399
  Beğenilen Mesajlar:
  313
  Subnautica.png
  Dünyada bile okyanuslarımız bilinmezlerle doluyken, okyanuslarla kaplı yabancı bir gezegeni keşfedip, hayatta kalmaya çalıştığınızı bir düşünün. Uçsuz bucaksız su altı dünyasında keşfedilmeyi bekleyen canlılar, yer altı şekilleri, antik kalıntılar ve gizemli bir hikaye var. Keşif, korku, gizem, macera gibi bir çok türü içinde barındıran Subnautica şimdiden son zamanların sıra dışı hikayeye sahip, ilgi çekici bir hayatta kalma oyunlarından biri oldu.

  Oyun; Aurora adlı uzay gemimizle, ekibimize verilen görevi yerine getirmek üzere 4546B isimli gezegene olan yolculuğumuzla başlıyor. Beklenmedik bir arızayla karşılaşan gemimiz infilak ediyor ve kurtarma botunda yalnız başına kendimize geliyoruz. Hayatta kalmak için yapmanız gereken bir çok şey olduğunu etrafı keşfettikçe öğreniyorsunuz. Oyunun en güzel yanlarından biri; inşa etmek istediğiniz üssü veya kullanmanız gereken alet edevatları üretebilmek için etraftan çeşitli tasarımları bulup öğrenmek. Hiç bir bilgi hazır olarak bize verilmiyor. Bu da derin sularda keşif yapmamızı zorunlu kılıyor. Tabi bu keşif süreci o kadar da kolay olmayacak. Tamamen yabancı canlılardan oluşan bir ekosistemde, derinliği belli olmayan bir okyanusta dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Dost canlısı balıklardan, kabuslarınıza girebilecek yaratıklara kadar geniş bir canlı skalası mevcut şimdiden. Yaratıklar bir yana, yaşayacağınız en büyük sıkıntı büyük ihtimalle oksijensizlik olacak.Oyunun atmosferi yalnızlığınıza yalnızlık katacak cinsten. Derinlere indikçe karanlığa gömülen okyanus, uzaktan kulağınıza gelen balıkların/yaratıkların sesleri ve diğer çevresel faktörler son derece iyi yansıtılmış. Görsel ve işitsel olarak gerçekten tatmin edici. Şimdilik bir harita sistemi olmamasına rağmen oyunda vakit geçirdikçe bölgesel olarak tanımaya başlıyorsunuz etrafı. İlerleyen güncellemelerde bir harita sistemi olması muhtemel.
  9439059084390534953434.jpg
  Gelişmiş üretim sistemiyle çok çeşitli materyalleri kullanarak hayatta kalmanızı kolaylaştıracak araçlar, aletler üretebiliyorsunuz. Kendinizi geliştirdikçe tek kişilik keşif aracından, koskoca bir denizaltına kadar çeşitli araçlarla ve gereçlerle daha da derinlerde keşfinize devam etme imkanı veren bu oyun gerçekten hikayesiyle çizgisel olmayan bir gidişat sunuyor. Bir yandan rahatlatıp huzur verdiğini düşünürken, diğer yandan gerçekten ürkütücü durumlara sokan Subnautica'nın başından kalkmak istemeyeceksiniz. Çoklu oyuncu özelliğinin olmaması bir çok oyuncu için üzücü bir haber, ancak emin olun ki gezegende yalnız olduğunuzu bilmek daha ürkütücü yapıyor oyunu.Şu an hala erken erişimde olmasına rağmen, yapımcıların sık sık büyük güncellemelerle oyunu ve hikayeyi geliştiren öğeler eklediğini söylemeliyim. Elbette ufak tefek problemler yaşanabiliyor, ancak şimdiden oyunu oynarken aldığınız keyifle bunu göz ardı edebilirsiniz. Alışılmış hikayelere sahip, yetersiz hayatta kalma oyunlarının çoğaldığı şu dönemde, farklı bir soluk arıyorsanız Subnautica kesinlikle doğru seçim olacaktır.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Sistemm.png

  Video:[Trailer]


  Steam'de Ne Kadar ?
  Steam'de 40,00 TL

  Bu para değer mi ?
  40,00 TL ile güzel zaman geçirirsiniz.Eğlenceli bir oyun.
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 2. DeathSilence

  DeathSilence Üzülme Seni İzleyen Bir Göz Var
  Moderator

  Kayıt:
  12 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  3.500
  Beğenilen Mesajlar:
  1.404
  güzel oyun bence sevdim fiyatı konusundada bence 40 tl eder çünkü grafikler tasarımlar her şeyi güzel sağlam olduğu için fiyatı normal
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 3. ÜzgünAdam

  ÜzgünAdam ÜzgünAdam Revived!
  Efsane Üye

  Kayıt:
  7 Temmuz 2017
  Mesajlar:
  2.399
  Beğenilen Mesajlar:
  313
  G+
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.