SAMSUNG 27" LC27FG73FQMXUF 1ms 144Hz Quantum Dot Curved MONİTÖR

canberko16

Aktif Üye
resim.png

monitör.jpg

ozellik.png

1 ms süper hızlı tepki süresine sahip dünyanın ilk kavisli monitörü

Samsung, kendi üstün VA paneline gelişmiş hareket bulanıklığı azaltma teknolojisini uygulayarak benzersiz bir oyun deneyimi yaşatan 1ms MPRT* süper hızlı tepki süresine sahip, sektörün ilk kavisli monitörünü başarıyla üretti.
※ Hafif titreşimler meydana gelebilir. En hızlı mod veya daha hızlı modda FreeSync kullanılamaz.
Amd ekran kartlarında FreeSync daha iyi sonuç verecektir.
144 Hz tazeleme hızı
144 Hz'ye kadar ekran yenileme hızıyla kusursuz bir oyun deneyimi yaşayın. Ayrıca oyununuza ve donanım özelliklerine göre yenileme hızını optimize etmek için 60 Hz, 100 Hz veya 120 Hz değerlerini seçebilirsiniz.
Minimum ışık sızıntısıyla 3000:1 kontrast oranı
Gelişmiş VA panel teknolojisi tüm ekranda ve köşelerde ışık sızıntısını en aza indirir, en karanlık ve en parlak sahnelerde dahi koyu siyah ve parlak beyaz renkler için 3000:1 kontrast oranı sunar.
    • 16:9
    • HDMI
    • Full HD
    • Display Por

• not.png
  • Bende bu monitörü kullanıyorum şahsi fikirlerimi katmak gerekirse gerçekten muazzam derecede iyi tepki süresi ve hz farkı masaüstünde fareyi oynattığınızda bile anlıyabiliyorsunuz eğer iyi bir monitör arıyorum birazda param var diyorsanız bence almalısınız. Fiyatı yaklaşık 2100,2200 arası indirimde yakalarsanız 1900e kadar düşebilir bence. Tavsiye ederim herkese

Son düzenleme: