1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Ros 13 Şubat Güncellemesi

Konu, 'Memory Mezarlığı' kısmında Vulkan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Vulkan

  Aktif Üye

  Kayıt:
  18 Haziran 2016
  Mesajlar:
  35
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Bugün oyuna giriş yapmak istediğimde bakım yapılacağı ile ilgili bir uyarı ekranıyla karşılaştım. Büyük bir ihtimalle güncelleme getirecekler oyuna. Güncelleme sonrası hilenin güncelleştiğini loaderden görebilecekmiyiz acaba şuanda halen undetected yazmakta. Vermiş olduğunuz emek için teşekkürler.

  Adsız2.png


  Adsız.png
   
 2. #Eq1NoX

  #Eq1NoX Adaleti Saglayan YasaDışı Yollar
  Süper Moderator

  Kayıt:
  21 Ekim 2015
  Mesajlar:
  3.565
  Beğenilen Mesajlar:
  1.194
  Yakında Güzel Özelikli Hileler Gelicek Kilit Çöp*
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
  Vulkan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
 • Facebook'ta takip Et