• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba, Hoşgeldin Ziyaretçi!
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome Guest!
    Click here to Register for use more benefits from our website
  • Siyah Tema Yayında! Yukarıdan Bu butona basınız. siyah beyaz arası geçiş yapabilirsiniz.
    Black Theme Online! Press this button above. switch between black and white.
    Tema Güncellemeleri (Theme Updates) 01.05.2018

PUBG Mobile Yeni Güncelleştirme Geldi.

Unique

* Memory*Hackers *
Editör
PUBG-mobile-grafik-ayarlarini-degistirme.jpg

Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar Öncelikle İyisinizdir İnşallah. Bu Haberimde ise Size Dev Pubg Güncellemesinden bahsedicem Özellikle pc versiyonunda ücretli olmasıyla Mobil versiyon çıkaran firma Bu Sürümün Ücretsiz Olduğunu açıklayınca oyun mılyonlarca indirme Yapıldı Pek Çok Hata Ve Kasması Nedenıyle Tepki çeken oyuna son zamanlarda önemlı güncelleştirmeler yapıldı Ancal PUBG Ekibi Bu Güncelleştirmede sadece özellikler eklemiş durumda Bana Göre Daha Çok Teknik güncelleştirmelere önem verilseydi Daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum Neyse devam edelim Bu Güncelleştirme silah arac Vs Pek Çok İtem eklenmiş durumda Ve Miramar Haritasınıda eklediğini Söylemek olmazdı. Hızlı takım Kurma Özelliği Getirilen Oyuna Artık 6 haneli kod grere en yakın arkadaşınızla takım kurabılırsınız. Bugünlükte Bu Kadar Arkadaslar Size PUBG Güncellemesinden bahsettim Umarım yararlı Olmuştur İyi Forumlar Hayırlı Ramazanlar.

EE Ne düşünüyorsunuz Bu Gğncelleme hakkında ?

VowS

Do not break the heart that loves you
Ultra Üye
Çok güzel olmuş işi biliyorlar :)

LeonasWT

►ByLeonas◄
Efsane Üye
bazı sorunlar kasma vs fps sorunları düzeltilip oyuna yeni harita gelmesi oyunu daha'da indirmeye sebeb oluyor türkiye'ye geldiğinden beri oynuyorum tavsiye ederim LmaR Ekleyin :D oynayalım

BugraOB

ρєσρℓєѕ ℓιєѕ, ρєσρℓє ∂ιєѕ.
Ultra Üye
Sana da hayırlı ramazanlar. :)
Güzel konu

halim11

Onaylı Üye
Şarj dayanmıyor ve evlerin felan içinden geçiyorum şuan beta sürümü gibi birşey ilerideki zamanlarda umarım optimizasyon sorunları giderilir ve bu oyuna hile bulaşmaz :)

mh.ts3self.com