1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

NBA maçında muhteşem bir God of War reklamı yayımlandı

Konu, 'Oyun Videoları ve Resimli Anlatımları' kısmında TC BABATÜRK tarafından paylaşıldı.

 1. TC BABATÜRK

  TC BABATÜRK Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır
  Editör

  Kayıt:
  19 Aralık 2017
  Mesajlar:
  1.568
  Beğenilen Mesajlar:
  165
  playstation playstation 4 xbox one playstation 4 ile ilgili haberler 2017 playstation 4 pro reklamları god of war god of war haberleri god of war hakkında god of war ps4 god of war onay sistemi nba

  :resim:
  1518467710160.png
  :video:

  :not:
  Spor müsabakalarında, video oyunlara dair reklamların gösterilmesine günümüzde sıklıkla rastlayabiliyoruz. Özellikle spor oyunlarına dair reklamları, saha kenarlardaki onay sistemi panolarında görebiliyoruz. Bu kez bir spor müsabakasında, spor oyunu olmayan bir oyun, bambaşka bir sunumla sergilendi. Merakla beklenen oyun God of War, bir NBA maçı sırasında tanıtıldı. Yalnızca onay sistemi panolarıyla sınırlı değildi bu gösterim.
  Gösterilen bu onay sistemi ile video oyun reklamcılığı açısından apayrı bir noktaya gelindiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Oyunların çıkış videoları, tanıtımlar dahilinde, videolarla yapılırdı ama bu kez hem skor tahtası ile, hem de tüm sahada üç boyutlu olarak sunuldu. Öncesinde renkli skor tahtası ekranında başlayan tanıtım videosu, parkelerin üzerine yansıdığında, bambaşka bir havaya büründü. Sahanın, bir sinema ekranı gibi kullanılmasının yanında, derinlikkatılarak hazırlanan video büyük beğeni topladı. Daha öncesinde NBA maçlarında kullanılan özel tekniği, heyecanla beklediğimiz God of War oyunu için görmek ise bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

  Yeni God of War oyunun hikayesindeki önemli bir etkenin, baba-oğul ilişkisi olduğunu biliyorduk. Maç sırasındaki sunum da yine baba Kratos ile oğlu Atreus arasında geçen bir diyalogla başlıyor. Oğlunun yeteneklerini denemek isteyen Kratos, oğluna şans verse de aksiyonu yine kendisi yaşıyor. Aşağıdaki videoyu izlediğinizde, yeni God of War oyununun omuz üstü kameraya geçmeyip, eski tipte kalsaydı, nasıl görüneceğine dair fikir de edinebiliriz. Videoyu seyrettiğinizde daha net anlayacaksınız söylemek istediğimizi.

  Yakın zamanda Facebook Messenger üzerinden oynanabilen küçük bir God of War oyunu görmüştük. Bu küçük ve yazı tabanlı oyunla birlikte, çok yüksek çözünürlüklü görselleler çıkmıştı karşımıza. Şimdi ise bir NBA maçı esnasında, oyuncular sahada yokken, harika bir tanıtıma daha şahit olduk. Oyunun çıkacağı 20 Nisan 2018 tarihine kadar, onay sistemi çalışmaları sürecek gibi görünüyor. Sevilen serinin yeni oyunu, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak çıkışını gerçekleştirirken, oldukça büyük bir beklentiyle geldiğini de onay sistemi ve tanıtım çalışmalarından gözlemleyebiliyoruz.​
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
 • Facebook'ta takip Et