1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Intel’den Sürpriz Broadcom Hamlesi

Konu, 'İşlemci' kısmında HyperionXTR tarafından paylaşıldı.

 1. HyperionXTR

  HyperionXTR Büyük balonların eceli, küçük iğnelerdir.
  Moderator

  Kayıt:
  16 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  564
  Beğenilen Mesajlar:
  119
  Intel,Sürpriz,Broadcom,Hamle,Qualcomm,Satın Alma,5G teknolojileri,MediaTek,
  :resim:

  [​IMG]

  Teknoloji gündemi şu sıralar Broadcom ve Qualcomm arasındaki satın alma süreci ile oldukça meşgul. Bununla birlikte devreye çok önemli bir oyuncu dahil olabilir. İddialar oldukça şaşırtıcı.

  Dev hamleler

  Yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Intel’in masasında Broadcom’a bir satın alma teklifi götürme opsiyonu var. Stratejik hamleler için bazı opsiyonlar belirleyen şirket listeye Broadcom’u da eklemiş. Henüz net bir meblağ yok ancak Qualcomm konusuna bakarsak üç haneli rakamlar telaffuz edilebilir.

  Önümüzdeki dönemde 5G teknolojileri yaklaşık 200 milyar dolarlık bir pazar alanı yaratacak. Intel’in hazırlıkları tamam ancak MediaTek, Broadcom, Qualcomm gibi firmalar özellikle mobil tarafta rekabeti oldukça ısıtacak. Intel bu yüzden bir satın alma yapmayı planlıyor.

  Muhtemelen yol haritası Qualcomm teklifinden önce çizilmişti zira bir birleşme sonrasında Intel’in ortaya çıkacak bu devi satın almaya çalışması kulağa pek gerçekçi gelmiyor. Firmanın bekle gör taktiği uygulayıp Qualcomm satışı olumsuz sonuçlanırsa teklifini gündeme getireceği tahmin ediliyor. Bunun yanında Broadcom’dan vazgeçerek başka firmalara yönelmesi de güçlü bir ihtimal olarak görülüyor.


   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.