• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba, Hoşgeldin Ziyaretçi!
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome Guest!
    Click here to Register for use more benefits from our website
  • Siyah Tema Yayında! Yukarıdan Bu butona basınız. siyah beyaz arası geçiş yapabilirsiniz.
    Black Theme Online! Press this button above. switch between black and white.
    Tema Güncellemeleri (Theme Updates) 01.05.2018

Huawei Honor 10 Özellikleri

Unique

* Memory*Hackers *
Editör
thumb_136531_default_big.jpeg

Merhaba Arkadaşalar Ben Yusuf Bugün Yine Sizlere Çentikli tasarımıyla Karşımıza Çıkan Honor 10"dan Bahsedicem Honorun Londrada Düzenlediği Etkinlikte Honor10 Cihazını Tanıttı . Çentikli IPS Ekran Tasarımıyla Karşımıza Çıkan Honor 10 Bunun yanında 1080×2280 piksel çözünürlük sunuyor. Kirin 870 İşlemci Karsılıyor bana Göre 720 P Ekran Kullanılsaydı Daha Max Performans Alabileceğimiz Telefon Olabilirdi Yinede Siz Değerli MH Aılesı Uyelerının Yorumlarını Alta Bekliyorum Devam Edelim 6gb Ram 64 Gb Hafızası Bulunan Honor 10"nun Asıl Bombası ise Hızlı şarj desteği Usb-C Portu Aracılığıyla 25 Dkkada %50 şarj Olabiliyor Tabi hmen AKlınızdan AA Ne kadar hızlı şarj olursa o kadar erken boşalır mantığı olabilir ama 3400 mAH Pil Bulunduran Bu Telefon Sizi Yeterince İdare Edecektir . Konu İçinde Size Özelliklerinden Bahsettim ama İsterseniz Daha Detaylı Bir Şema Göstereyim sizlere.

HONOR 10 ÖZELLİKLERİ:

İşlemci >> Huawei Kirin 970
RAM >> 6GB
Depolama >> 64GB/128GB
Ekra
n >> 5.84 inç 19:9 Full HD+ LCD
Arka Kamera >> 16MP RGB + 24MP Monokrom
Ön Kamera >> 24MP f/2.0
Batarya >> 3400mAh, 5V / 4.5A süper hızlı şarj desteği
İşletim Sistemi >> Android 8.1 Oreo

TELEFON FİYATI :

64 GB: 1650 TL