Hile Diye Trojan Paylaşanlara Son

ben kendim virüsleri yiye yiye hangi sitenin programlarının temiz olduğunu öğrendim , şahsen her bilgisayar kullanıcısının bir kere virüs yemesini isterim. Altta biraz değil çok detaylı bir yazı yazdım okumak istemeyenler direk !!!!! le başlayan satırdan okuyabilirler.( birdaha virüs yememek için daha dikkatli davranır hop buna şuna atlamaz en azından ). Ben virüsleri (üşengeç biir olduğum halde) pcde araştırıp bulup siliyorum tabi bi program sayesinden tamamen hdd den siliyor direk ( normalde çöp kutusundan bile sildiğiniz dosyalar hdd de duruyor. o veriyi tamamen yok etmek imkansız nerdeyse ancak bazı programlar bu hdd den bile silmek istediğiniz dosyaları kendine aktarıyor sizde kalmıyor birşey yani depoala sistemi gibi birşey [ hiçbir dosyanın silinmemesinin en büyük nedeni hiç bir şey yoktan var vardan yok edilemez. teorisinden kaynaklı] siz hdd de dosyalarınızı enerji olarak saklarsınız ( eskinden beri böyle şuan değiştimi bilmem) enerjide az öncde dediğim gibi vardan yok yoktan var edilemez))
!!!!!!neyse kısaca her kullanıcı en azn 1 kere virüs yemeli ona göre temkinli davranmalı virüsü ben kendim bulup pcmden kendim kaldırıyorum hdd den tamamen silmeme yardımcı olan program sayesinden programı isteyenler asc dosya öğütücü indir yazarsanız çıkacaktır. ilk ana programı yuklemeniz lazım ve kullanabilirsiniz .

benim diğer pc kendiliginden google yi acıyordu onay sistemi cıkıyordu demekki virüs kapmıs bide açılmıyor artık pc mi açıyom hardiski bozuk diyolar bilgisayarcılar da cunku googleyi fln açtıgımda yada bi işlem yaptığımda hemen donuyor kontrol edemiyorsun :( çok işim yaradı bu bilgilerde eywallah

ben fidye virüsü yemiştim bi türlü çözülmedi tor browserla deep web üzerinden ödeme yapma falan çıkıyodu sürekli ekrana. Son çare format olmuştu

Üst Alt