1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Hard West Sistem Gereksinimleri

Konu, 'Oyun Sistem Gereksinimleri' kısmında #ExPlus tarafından paylaşıldı.

 1. #ExPlus

  #ExPlus #King is Back
  Moderator

  Kayıt:
  15 Mayıs 2017
  Mesajlar:
  3.307
  Beğenilen Mesajlar:
  481
  Hard West sistem gereksinimleri,Hard West maximum sistem gereksinimleri,Hard West minimum sistem gereksinimleri,Hard West önerilen sistem gereksinimleri,Hard West düşük sistem gereksinimleri,Hard West windows sistem gereksinimleri

  :resim:

  Hard West.png

  :video:  :not:

  Mac OS X desteği ile birlikte piyasaya sürülen sıra tabanlı strateji oyunu Hard West 18 Kasım tarihinden itibaren raflardaki yerini almış durumda. Oyun grafiksel anlamda çok fazla iyi olmasa da Hard West Sistem Gereksinimleri yeni nesil oyunlardan biraz daha düşük kalıyor. Bu nedenle yeni oyun almak isteyenler için iyi bir tercih olabilir.

  Oyunun açılabilmesi için en düşük Radeon HD 4670 (512 MB) / GeForce GT 430 (1024 MB) ekran kartı modellerine sahip olmanız gerekiyor. Artık tüm yeni oyunların en az GTX 460 gibi modeller istediğini düşünürsek bu modeller oldukça avantajlı görünüyor.

  Önerilen sistem gereksinimleri içerisinde ise bu ekran kartları Radeon R7 260X (2 GB) / GeForce GTX 550 Ti (1 GB) modellerine yükseliyor. İşlemci olarak ise herhangi bir Intel i5 modelinin yeterli olacağını düşünüyoruz.

  :calis:
  En Düşük (minimum) Gereksinimler:​

  İşletim Sistemi:Windows Vista/7/8/10
  İşlemci:AMD Athlon(tm) 64 X2 2.6 GHz / Intel Core 2 Quad 2.6 GHz
  Bellek: 4 GB RAM
  Gerekli boş disk alanı: 6 GB
  Ekran Kartı : Radeon HD 4670 (512 MB) / GeForce GT 430 (1024 MB)
  DirectX: 10​

  Önerilen (maximum) Gereksinimler:​

  İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  İşlemci:AMD Athlon II X4 3.1 GHz / Intel Core i5 3 GHz
  Bellek: 6 GB
  Gerekli Boş Harddisk Alanı: 6 GB
  Ekran kartı: Radeon R7 260X (2 GB) / GeForce GTX 550 Ti (1 GB)​

  DirectX: 10​
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.