1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA 19, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkmayabilir

Konu, 'Oyun Tanıtım - İnceleme ve Haberleri' kısmında TC BABATÜRK tarafından paylaşıldı.

 1. TC BABATÜRK

  TC BABATÜRK Adaletin hedef ve gayesi eşitliği sağlamaktır
  Editör

  Kayıt:
  19 Aralık 2017
  Mesajlar:
  1.568
  Beğenilen Mesajlar:
  165
  fifa 19 fifa 19 haber fifa 19 haberler fifa 19 haberleri fifa 19 konsol oyunu EA PlayStation 4 Xbox One playstation 3 destek fifa 18 xbox xbox 360 Blake Jorgensen Stifel platformlar EA şirketi
  :resim:
  1518499798483.png

  :not:
  Siz eski nesil konsollarda FIFA oyunu oynuyor muydunuz?
  EA ekibi popüler futbol oyunu serisi olan FIFA oyunlarını uzun zamandır PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüyor. Hatta FIFA 18 ile bir değişiklik yaşandı ve ekip, oyunu Nintendo Switch için de çıkarttı. Fakat FIFA 19 oyununa baktığımız zaman, ne yazık ki eski nesil konsolların artık destekleneceğini düşünmüyor. Bunun ilk sebebi aslında serinin son oyununun satış rakamları. Ortaya çıkan istatistiklere göre FIFA 18oyununun satışlarının sadece %1 kadarı PlayStation 3 platformundan, %1 kadarı Xbox 360 platformundan ve yine %1 kadarı Nintendo Switch platformundan geliyor. Geriye kalan tüm satışlar da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından gelmekte.
  Öncelikle bu satış oranları muhtemelen EA ekibinidüşündürecektir ama aslında elimizde daha net bir cevap bulunuyor. Şimdiki nesil konsolların çıkış yaptığı dönemde EA şirketinin yetkili isimlerinden olan Blake Jorgensen, Stifel 2013 etkinliği sırasında bazı açıklamalar yapmıştı ve bu açıklamalarda, piyasaya sürdükleri video oyunlarının, en geç 2017 senesine kadar eski nesil konsollara destek vereceğini söylemişti. Yani, EA tarafından piyasaya sürülen son Xbox 360 ve PlayStation 3 oyunu, eski açıklamalara göre FIFA 18 isimli video oyunu olmadı. Tabii bu 4 senelik süreçte şirketin fikri değiştiyse, bilemiyoruz.

  Henüz FIFA 19 oyunu resmi olarak duyurulmadı. Ayrıca EA ekibi de bahsettiğimiz konuda herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Bu yüzden serinin yeni oyununun hangi platformlar için çıkacağını net olarak bilmiyoruz. Bunlar sadece bizlerin tahmini. En net cevabı, oyun duyurulduğu zaman alabileceğiz anlaşılan.​
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 2. DeathSilence

  DeathSilence Üzülme Seni İzleyen Bir Göz Var
  Moderator

  Kayıt:
  12 Mayıs 2016
  Mesajlar:
  3.321
  Beğenilen Mesajlar:
  1.202
  nasıl çıkmıyor çıkacak öyle işmi olur
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
 • Facebook'ta takip Et