Duyuru Editör Alımları Başladı!

#Eq1NoX

Adaleti Saglayan Yasa Dışı Yollar
Süper Moderator
Alımlar Devam Etmektedir Başvuru Yapacak Olan Üyelerin Konuyu İyice İnceleyerek Başvuru Yapmasını Rica Ediyoruz. İyi Forumlar.

MeliL

☕Grapher ツ
Süper Üye
Adınız:MeliH
Yaşınız:17
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :Minimum 2 Saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: İnsanlara Yardım Etmek İstiyorum. Paylaşmayı Seviyorum.İleride Daha Büyük Yerlere Geleceğine İnanıyorum. Forumu Yönetmek Zor Önceden Forumda Görev Almayan Kişinin Pek Anlayacağını Sanmıyorum.Bundan 2 Sene Önce Forumlarda Görev Yaptım Tecrübeliyim.

Teşekkürler.

WhoCharless

Onaylı Üye
#Hadi bakalım :) Sayın üyeler konu altında başarılar tarzında yorum yapanı direkt banlayacağım. Sadece başvuru yapacak kişiler şablonu doldurup konuya yorum olarak atsın. Başarılar.
Adınız:Kerem
Yaşınız:19
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) : evet başka oyun sitelerinde wolftü hilesi kodladım.
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : min: 3-4 max: 9-10
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: çünkü forumu seviyorum insanların görüşlerini almak benim için eğlenceli yeni konu bulup sitede paylaşmak ben forumda konu açmayı insanların kafasındaki soru işaretini çözmeyi seviyorum.
tam olarak 40 konum var umarım yeterlidir.

#MorpHeus

#illuminati everywhere.#
Admin
Adınız:Kerem
Yaşınız:19
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) : evet başka oyun sitelerinde wolftü hilesi kodladım.
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : min: 3-4 max: 9-10
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: çünkü forumu seviyorum insanların görüşlerini almak benim için eğlenceli yeni konu bulup sitede paylaşmak ben forumda konu açmayı insanların kafasındaki soru işaretini çözmeyi seviyorum.
tam olarak 40 konum var umarım yeterlidir.
Adınız:MeliH
Yaşınız:17
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :Minimum 2 Saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: İnsanlara Yardım Etmek İstiyorum. Paylaşmayı Seviyorum.İleride Daha Büyük Yerlere Geleceğine İnanıyorum. Forumu Yönetmek Zor Önceden Forumda Görev Almayan Kişinin Pek Anlayacağını Sanmıyorum.Bundan 2 Sene Önce Forumlarda Görev Yaptım Tecrübeliyim.

Teşekkürler.
Değerlendiriliyor.

helpmeyardım

Onaylı Üye
Adınız:Deniz
Yaşınız:18 diyeyim 1 ay sonra girecem
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet Adminlik yaptım
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :her zaman açık olurum sadece ilteyken aksar günlük 12 saat felan açığım gece bile
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?:Abi 20. Yazışım ama bu siteye aşığım hayatım iş ve memoryden oluşuyor sen bir işte kendini geliştirmek istersin ya bende memoryde de gelişmek istiyorum ve yararl olmak hoşuma gidiyor site gelişmeli sitede ssdece hile indirenler dışında gerçek kullanıcılsr 200 kişi felanız brnfe bu dite 5000 olabilir ve olmalı

#MorpHeus

#illuminati everywhere.#
Admin
Adınız:Deniz
Yaşınız:18 diyeyim 1 ay sonra girecem
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet Adminlik yaptım
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :her zaman açık olurum sadece ilteyken aksar günlük 12 saat felan açığım gece bile
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?:Abi 20. Yazışım ama bu siteye aşığım hayatım iş ve memoryden oluşuyor sen bir işte kendini geliştirmek istersin ya bende memoryde de gelişmek istiyorum ve yararl olmak hoşuma gidiyor site gelişmeli sitede ssdece hile indirenler dışında gerçek kullanıcılsr 200 kişi felanız brnfe bu dite 5000 olabilir ve olmalı
Bu kadar uyarıyla zor :) Ancak değerlendiriliyor.

Üst Alt