Duyuru Editör Alımları Başladı!

NikoM

Onaylı Üye
Adınız: Nicat
Yaşınız:18
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) : Evet
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : En az 4 - 5 Saat | Max 8 - 9 Saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Düzeni sağlamak için ve diğer yönetici arkadaşlarıma destek olmak için.
Sitede kimseye sayğısızlığım ve ya küfür ettiğim olmadı mesajlarımı kontrol edebilirsiniz. Hep kendi başıma takıldım ama, yönetici arkadaşlarla bu zamanlarda mühabbetim baya oldu. Yönetici arkadaşlarımı çok sevdim o yüzden bende onlarla birlikte görev yapmak istiyorum cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Son düzenleme:

#MorpHeus

#illuminati everywhere.#
Admin
Adınız: Nicat
Yaşınız:18
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : En az 4 - 5 Saat | Max 8 - 9 Saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Düzeni sağlamak için ve diğer yönetici arkadaşlarıma destek olmak için.
Sitede kimseye sayğısızlığım ve ya küfür ettiğim olmadı mesajlarımı kontrol edebilirsiniz. Hep kendi başıma takıldım ama, yönetici arkadaşlarla bu zamanlarda mühabbetim baya oldu. Yönetici arkadaşlarımı çok sevdim o yüzden bende onlarla birlikte görev yapmak istiyorum cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
Değerlendiriliyor.

TulgaEgeli

Onaylı Üye
Adınız:Tulga[FOX]
Yaşınız:19
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : 5
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Site büyük Bir Site Ve Dostlar Ve Yönetim Ekibi Olmasa Sıradan Bir Forumdan Farkı Olmaz Bende Kendime Bir Hobi Amacıyla Burdayım,

Ben Ne Adamlar Gördüm Üstünde Kıyafet Yok Ben Ne Kıyafetler Gördüm İçinde Adam Yok.

WP Hack

Onaylı Üye
@#MorpHeus , @CrySpawner
Adınız: Cengiz
Yaşınız:19
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) : Hayır
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) : En az 4 - 5 Saat En fazla 10 - 15 Saat
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Forum düzenini sağlamak, Düzenli konu açılmasını ve gereksiz yorumlar yapılmamasını sağlamak, hilelerde sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardım etmek.

Son düzenleme:
@#MorpHeus

Adınız:Yusuf
Yaşınız:20
Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet Turkmmo Sunucu Sorumlusuydm
Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :İşime göre deısyor Vardıyalı Calısıyorum Ama Mutlaka sıtede olurum Mınımum 1.5 saat sıtede olurum.
Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: Sitenin geregınden fazla Iyı yerlerde Olmayı hakettıgını dusunuyorum Konu Acmayı sevıyorum Edıtorluk bu iş için Uygun.

Son düzenleme: