1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

DUYURU Editör Alımları Başladı!

Konu, 'Yönetici Başvuruları' kısmında *Mstkmlnr tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. brkmamur0606

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    78
    Adınız:Burak
    Yaşınız:20
    Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Evet
    Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :Günlük 12 Saat
    Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?: İşime yarayacak bilgi program hile vs. tüm dosyaları bu forumda buldum ve foruma bir katkım olmasını istiyorum. Forumda boş gezip konu bakmak yerine bana verilen katagori içersinde konu üretip forumun gelişmesine yardımcı olmak istiyorum.

sdasdas123 bunu beğendi.
  2. CrySpawner

CrySpawner Alkoholisch
    Süper Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    233
    Editör şartlarını bir oku 90 içerik 30 konu lazım şuan 9 adet konun var konularının hepsi soru vs

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
    fmufmu16 bunu beğendi.
  3. sahinaliesat2

sahinaliesat2 Yanlışım Varsa,Yanlışın Vardır
    Ultra Üye

Beğenilen Mesajlar:
    111
    Adınız:Ali
    Yaşınız:17
    Daha Önce Forumlarda Görev Yaptınız Mı? (Evet / Hayır) :Hayır
    Ortalama Siteyle İlgilenebileceğiniz Vakit (Günlük) :16-18 Saat
    Neden Bu sitede Yönetici Olmak İstiyorsunuz?:Forum Adına Düzenli Konu Açılması Ve Gereksiz Yorum Ve Konuların Silinmesi İçin Diğer Yönetici Arkadaşlara Yardımcı Olmak İçin.

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
  4. #MorpHeus

#MorpHeus #illuminati everywhere.#
    Admin

Beğenilen Mesajlar:
    354
    Değerlendiriliyor.

Vartolu bunu beğendi.
  5. #MorpHeus

#MorpHeus #illuminati everywhere.#
    Admin

Beğenilen Mesajlar:
    354
    Yetkili alımları kısa süreliğine kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  • Memoryhackers.net Hakkında

Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et