1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Dürüstlük oyunu

Konu, 'Forum Oyunları' kısmında Ozan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vicely

Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    hiç santranç oyamayı bilmeyen arkadaşını trolledinmi ? mesela piyonlar 4 adım fln gitmen vs. (ben yaptım)

2. vicely

Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    haklısın :D

3. magandaa11

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    hayır ( sadece neyin ne yöne gideceğini biliyorum :D )
    En yakın arkadaşın taktir alıyorken hocaya gidip hocam ben daha çok çalışıyorum verdiğiniz not onada banada aynı gibi şeyler söyleyip bıraktırdınızmı ben bıraktırdım :D

4. xLucifeR

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    92
    Hayır
    Okulu 8 de bıraktım bıktığım için

Soruyorum Şeytana inanırmısın ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  • Memoryhackers.net Hakkında

Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et