• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba, Hoşgeldin Ziyaretçi!
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome Guest!
    Click here to Register for use more benefits from our website
  • Siyah Tema Yayında! Yukarıdan Bu butona basınız. siyah beyaz arası geçiş yapabilirsiniz.
    Black Theme Online! Press this button above. switch between black and white.
    Tema Güncellemeleri (Theme Updates) 01.05.2018

Brickli telefona rom atarken sıkıntı yaşıyorum

Telefonuma root atarken yanlışlıkla kablo çıktı ve telefon brick oldu ben de telefonun kendi orjinal son sürüm romunu yükledim sammobileden (bir kaç tane yükledim hepsinde aynısı oldu) telefona odin veya samsung tool ile orjinal romunu flashlıyorum telefon kendini yeniden başlatıyor android sürümü yüklseltiliyor falan diyor %100 olunca yeniden başlatıyor tekrardan samsung yazısı geliyor şekilli şukullu ardından telefon normaldeki gibi açılıyor sim kart kilidini girme yeri geliyor ilk önce önüme o yer geldikten 5-6 saniye sonra telefon "dıt dıt dıt " gibi hızlı bir ritimle kendini yeniden başlatıyor ne yapabilirim?

Nasıl çözdün merak ettim de ?
Telefona recovery menüden wipe ayarlarını uyguladım. (Fabrika ayarlarına döndürme ve içindeki verileri silme) Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ve içindeki tüm verileri sildikten sonra telefonun kendi romunu yükledim sammobilden (rusyanın son çıkanı) ve sorunsuz bir şekilde açıldı ama tüm galeri,indirilenler,uygulamalar her şey gitti.

VowS

Do not break the heart that loves you
Ultra Üye
Telefona recovery menüden wipe ayarlarını uyguladım. (Fabrika ayarlarına döndürme ve içindeki verileri silme) Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ve içindeki tüm verileri sildikten sonra telefonun kendi romunu yükledim sammobilden (rusyanın son çıkanı) ve sorunsuz bir şekilde açıldı ama tüm galeri,indirilenler,uygulamalar her şey gitti.
Açıldıysa sıkıntı yok :)

mh.ts3self.com