1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Beyler Dword Hatalarına Yardım Ediyorum

Konu, 'Wolftü Hile Teknik Yardım' kısmında abdullah00 tarafından paylaşıldı.

1. White BLooD

White BLooD Ederinden fazla değer, Soytarıyı Kral eder :)
    Süper Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Flood yapıyon Report ettim kolay gele

Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
  2. rinharıka7858

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    abi bnde xncode gelmiyor dword rebornda

3. BY_HakTan_03

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  4. palamut

Onaylı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Adminlere bağlı

5. inferno

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    benim şöyle bir sıkıntım var hile ekranı gelmiyor oyun hileyle açılıyor ama hihle ekranı yok ne yapabilirim

6. RugHerFORTh

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    wolftü dword reborn dword envanter daha doğrusu hiçbir memory hilesini yapamıyorum nedeni ise sysem1 deki çözümü olmuyor onay sistemi onaylandı yada tamamlandı yazmıyor onun yerine 10 15 tane oturum kontrol ediliyor yazıyor alt altaa sarı şekilde ben bunu nasıl yapıcam lütfen yardım edin :(

7. inferno

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kardeşim videolarda var ama burdan yayrdımcı olmayı deneyecem wolf secinde sistem 1 sistem 2 diye secenek cıkıyor ordan sistem 1 sec ondan sorda cmd ekranı gelir ordan burdaki siteye giriş yap yaptıktan sonra reklem onayı ister herhan gibi bir reklama tıkalarsan işlem tamalanır

8. RugHerFORTh

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    inferno evet dedigin gibi yapıyorum ama reklama bastıktan sonar oturum kontrol ediliyor yazısı çıkıyor ve olmuyor sosyal medya hesabın varsa görüşebilecegimiz ben fotoğraf falan atsam ? anlarsın belki :)

9. RugHerFORTh

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cidden bu hata sadece bende oluyor çok can sıkıcı bir durum

10. inferno

Pasif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    olmassa başka reklama tıkla bende işe yarıyodu sende dene

• Memoryhackers.net Hakkında

Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.
  • Facebook'ta takip Et