1. Bu site çerezleri kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Al0ndan-Onlarca İş On liraya(Evde Para Kazanmak İsteyen Girsin)

Konu, 'İnternet' kısmında KainCoder tarafından paylaşıldı.

 1. KainCoder

  Onaylı Üye

  Kayıt:
  9 Ağustos 2016
  Mesajlar:
  186
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Para kazanmak isteyen arkadaşlar için. oturduğu yerden para kazanabiliriz.

  Alondan Ülkemizde freelancer çalışanlarla müşterileri bir araya getiren güvenli ödeme yöntemine sahip bir platformdur. Oturduğunuz yerden yeteneklerinizi kullanarak kazanç elde edebilirsiniz. 2016 yılından itibaren hizmetlerine devam eden Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun freelancer çalışanlar ile işletmeleri bir araya getirmeye devam ediyor. Türkiye’de müşterilere ve freelancer çalışanlara yardım etmek, işlerin uygun olarak tamamlanmasını kontrol eder. On lira ile aklınıza gelen birçok işi yaptırabilirsiniz. Alondan ile hem freelancer çalışanlar kazanıyor hem de müşteriler uzman kişilerden aldıkları hizmetlerden memnun kalıyor.  Düşük bütçe ile kaliteli hizmetlerin ana adresinde;
  ● İnternet reklamcılığı,

  ● Özgün içerik

  ● Çeviri

  ● Seslendirme

  ● Web sitesi yapımı

  ● Grafik Tasarım

  ● Logo

  ● Video ve animasyon

  ● Müzik alt yapısı

  ● Marka tanıtımları

  ● Yazılım

  ● Teknoloji

  ● İş ve yönetim yer almaktadır.​
  Bu alanlardaki uzman freelancer çalışanlar yeteneklerini kullanarak yardıma ihtiyacı olan kişilere uygun fiyat ile yararlanabilir.

  Alondan.com en etkili şekilde yetenekleri nakite dönüştürmek için bulunuyor. Akla gelen birçok farklı işi on lira kadar küçük miktar ile satın alabileceksiniz. Alternatif ödeme seçenekleri ile her zaman müşteriyi ve satıcıyı düşünür. Hem müşterilerin sorun yaşamasına engel olmak hem de freelancer çalışanların sorunlarını ortadan kaldırmak adına havuz sistemi ile işlemler yürütülür. İş teslim edilmeden önce, müşteri havuza parayı aktarır ancak alıcı işi onaylarsa freelancer’ın hesabına kazancı aktarılır. Güvenli havuz sistemi sayesinde iki tarafın da sorunları ortadan kaldırılır.  On lira ile ne mi yapabilirsiniz? İlk bakıldığı zaman bu kadar düşük bütçe ile ne yapılır diye düşünülüyor olsa bile birçok işinizi 10 liraya yaptırabilirsiniz.

  Alondan.com içerisinde yer alarak;

  ● Projelerinizi rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.  ● Anlamadığınız neresi olursa rahat bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  ● Seslendirm

  ● Logo tasarımı ve web sitesi

  ● Birçok dile çeviri

  ● Marka tanıtımları gibi işlemleri on liradan alabilir ya da satabilirsiniz. Aradığın ne varsa on liradan başlayan fiyatlarla Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun 'da.

  Tanıtım Videolarımız

  İlgileneceğiz Linkler.

  Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun  Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun  Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun  Linkleri Görmek için Lütfen giriş yapın veya üye olun
   
 2. HayırdırAbisi

  Aktif Üye

  Kayıt:
  11 Mart 2018
  Mesajlar:
  17
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  yararlı sagol
   
 3. YouLosTT

  YouLosTT İhanet Kahpedeyse , Adalet Mermidedir..
  Süper Üye

  Kayıt:
  8 Ocak 2018
  Mesajlar:
  447
  Beğenilen Mesajlar:
  222
  Yararlı teşekkürler
   
  Stop hovering to collapse... Click to collapse... Hover to expand... Hepsini görüntüle...
 • Memoryhackers.net Hakkında

  Memoryhackers.net 2015 yılında kurulmuş memory hacking topluluğudur. Bünyesinde Dword Team ve bir çok profesyonel coder bulundurmaktadır. Amaçları pay2win olan oyunlardaki parayı öde , birinci ol ayrımcılığını kaldırmak için yazılımlar üretip / paylaşmaktır. Paylaşılan yazılımların memoryhackers.net ile bir alakası olmayıp, memoryhackers.net yasalara göre sadece "yer sağlayıcı" olarak hizmet etmektedir. Sitede bir çok oyun için yazılmış hile & tools bulabilir, programlama dersleri izleyebilir, ilginizi çeken içerikleri paylaşabilir ya da bilgisayarla ilgili veyahut hayatınızdaki herhangi bir olayla ilgili görüş&yardım talep edebilirsiniz. Memoryhackers.net kökleri çok uzun yıllara dayanmaktadır. Memoryhackers.net oyunlardaki zengin / fakir ayrımcılığını kaldırmak için uzun yıllar hizmet vermektedir & vermeye devam edicektir.