Zulu ile ilgili bir öneri


Memory Mezarlığı    Forumda Gereksiz Bulanan veya Artık İşlevi Olmayan Konuların Taşındığı Kategori ( Bi Fatiha Okumadan Geçmeyiniz :) )

Yazar: Vulkan    0 Yorum    276 Görüntüleme
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 19.06.2016, 16:40:11 #1
Vulkan Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:13 Konuları:1 Kayıt Tarihi:18.06.2016

Konuyu açabileceğim  bir bölüm olmadığı için buraya açmanın uygun olacağını düşündüm. Bir kaç düşüncemi yazacağım, olur olmaz en azından  bir fikir ortaya çıkarılabilir.

Arkadaşlar biliyorsunuz Zulu hilemizde şuanda Aimbot, No Recoil , Rapid Fire , ESP ve Chams var..

Aimbot'un otomatik olmaması gayet güzel ve iyi düşünülmüş fakat No Recoil, Rapid Fire gibi şeylerinde ben manual yapılması gerektiğini düşünüyorum. Belkide bu son zamanlarda yaşanan yasaklanmaların da sebebi budur yada arkadaşlarımızın hileyi aşırı şekilde kullanıp kendilerini raporlatarak hilenin fixlenmesinde bilerek yada bilmeyerek rol oynamaktadırlar.  Benim için yeterli olan şey ESP'dir. ESP olduktan sonra gerisi önemli değildir. Fakat bunları otomatik değilde menü şeklinde seçilebilir hale getirebilirmisiniz ?

Rapidfire ve No Recoil ile uzun atış yaptığınızda mermi direkt hedeflenerek gitmiş gibi oluyor ve açık veriyor. Silahınıza bakıldığında da ateşlemede belirgin gözüküyor. Hile de birşey var yada yok demiyorum, durum budur. ESP olduktan sonra bir zahmet arkadaşlar vururlar diye düşünüyorum. Bal yapmış yanına kaymak koymuşsunuz da kullanabileni yok.
Son Düzenleme: 19.06.2016, 16:43:30, Düzenleyen: Vulkan.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konu Kapalı
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?
 Öneri

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi