Wolfteam Seri Gp Kasma (Taktik)


Wolfteam Hile Teknik Yardım   

Yazar: BlueWekters    0 Yorum    197 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 11.06.2016, 01:10:46 #1
BlueWekters ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:273 Konuları:139 Kayıt Tarihi:20.02.2016

Herkes bunu bekliyordu herhalde seri gp kazanmak için nakitle satılan Seri GP itemi almak gerekiyordu ve çoğu kişi bunu yapamıyordu.Zaten bugumuz tamamen şans eseriResim http://www.tatliaskim.org/images/smilies/virgul.gif kimse fark etmez.Oyundayken yeni rütbe atlayıp rütbe atladığınız o an takımınız kazanırsa fazladan gp gelirResim http://www.tatliaskim.org/images/smilies/virgul.gif denedim süper.Kesin bir sonuç verecektir.Mesela ben yeni teğmen rütbesine atladım takım o anda eli kazandı ben baktımResim http://www.tatliaskim.org/images/smilies/virgul.gif "Sıradaki Rütbeye 37 Kaldı."dedi. 
 
Başka Yolar Aşagıda
 
  Arkadaşlar aramızda hala nasıl hızlı rütbe atlayacağını bilmeyen olabilir ben onlara yardımcı olmak istedim.


En iyi ve en hızlı rütbe atlamak 40 puanlık bıçak oyununda olur. oyun çabuk biter eğer kazandıysanız yüksek miktarda gp ve altın kazanırsınız.

 En iyi 2.kasılma yöntemi ex-işgal. Hem zevklidir hemde istediğiniz şeyleri seçebilirsiniz hemde iyi gp ve altın veriri.

Uyku Modu ise 3. sıradadır. Bu Modda Eğer seri oynayanlarla karşılaşırsanız oyunu hızlı bitirir ve seri gp altın kazanırsınız.

 Son olarak size tavsiyem eğer kd iyiyse online kullanıcısı Fazla bir Klana girin ve klan savaşı yapın. Klan savaşında exstra gp verilir. Eğer klan zinciri açıksa ordanda gp kazanırsınız. 


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi