Wolfteam Plus (WT+) Nedir ? Ne işe yarar ? Detaylı Anlatım


Wolfteam Genel & Tartışma Bölümü   

Yazar: Arrow    0 Yorum    180 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 21.05.2016, 23:47:55 #1
Arrow ★ ★ ★ ★ Arrow ★ ★ ★ ★
Efsane Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:1,605 Konuları:267 Kayıt Tarihi:15.04.2016 Rep Puanı: 218

Wolfteam Plus (WT+) Nedir ? Ne işe yarar ? Detaylı AnlatımWT+ SİSTEMİ VE AMACI

* Wolfteam Plus (WT+) Oyun Yükleyicisinden yamaların çok daha hızlı indirilmesini sağlayan programdır. 
* Wolfteam yamalarını artık tek bir bilgisayara indirmek yeterli. Gerisini "WT+" sizin için kafenizdeki diğer bilgisayarlara dağıtacak! 
"WT+" sayesinde oyun yükleyicisinden yamayı hızlıca yükledikten sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok, ekstra bir uğraşa, bütün bilgisayarlarınıza tek tek yama yüklemekle zaman kaybetmeye son! "WT+" ilk adımdan sonrasını kendisi yürütüyor. 
* D sınıfı ağda Nyxlauncher dosyaya gerek duyarsa bu program hızlı bir şekilde dosyaları temin eder. 
"WT+"a özel D Sınıfı Ağ ile Oyun Yükleyicisi dosyaya gerek duysa bile "WT+" sistemi bunu kendisi çözüyor. Sonrasında ise size kalan tek şey Wolfteam'e girip "WT+" siteminin sağladığı ayrıcalıklarla oyunun tadını çıkarmak! 
"WT+"ın Amacı; 
Ağ trafiği maliyetini düşürerek sizin daha fazla kazanç elde etmenizi sağlamaktır. Bunun yanı sıra hizmet kalitesini arttırarark müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. 
WOLFTEAM PLUS'IN ARTISI ÇOK

Kafenize özel Wolfteam ayrıcalıklarından faydalanmak ister misiniz? 

Wolfteam'in yepyeni sistemi "WT+" hem daha fazla kazandırıyor hem de keyifli bir oyun sunuyor. "WT+" ile artık yama indirmek daha kolay! Yeni "WT+" sistemi sayesinde hiç zaman kaybetmeden oyuna giriş yapabileceksiniz. Ayrıca, size zaman kazandırdığı gibi müşterilerinize de oyun içi ayrıcalıklar sunuyor. "WT+" ile kafenize özel belirlenen oyun içi eşyalar ve daha fazla oyun içi özellik ile müşterileriniz de kazansın siz de kazanın. 


WT+ Kullanmayan Sistem
WT+ kullanılmayan sistemde, kafenizdeki tüm bilgisayarlarınızdan oyun yamasını tek tek indirmeniz gerekir. Bu durum hem sizin hem de üyelerimiz için zaman kaybı demektir. Bunun yanı sıra kafenizde ağ trafiğini yavaşlatır ve sıkıcı bir hâl alan durum ortaya çıkar. Wolteam Ekibi olarak biz istedik ki, hem kafe sahipleri hem de üyelirimiz rahat etsin! "WT+" sistemini geliştirerek zaman kaybını ortadan kaldırdık. Resim http://imagevisit.com/images/2015/11/11/189fdd.jpgWT+ Kullanan Sistem

WT+ kullanılan sistemde, Wolfteam için gelen yeni yama "WT+" sistemi kurulu olan bilgisayara indirilir ve diğer bilgisayarlar "WT+" sisteminin kurulu olan bilgisayar aracılığı ile yamaya ihtiyaç duymadan oyuna giriş yapmanızı sağlar. Ayrıca "WT+"a özel D Sınıfı Ağ sistemi ile maliyet minimuma indirilir ve D Sınıfı Ağ sisteminin sağladığı ayrıcalıkla kolayca yama yükleme işlemi gerçekleştirilir. Resim http://imagevisit.com/images/2015/11/11/253d64.jpg


WT+ ile Kafenizde Wolfteam Oynatmanın Keyfini Yeniden Yaşayın!


Kafenize özel Wolfteam ayrıcalıklarından faydalanmak ister misiniz? 

Wolfteamin yepyeni sistemi WT+ ile internet kafeler artık hem kazanıyor, hem de kazandırıyor. İnternet kafelere özel WT+ sistemi sayesinde müşterilerinize Wolfteam oynatmanın keyfini arttırmak elinizde. Kafenize özel eşyalar ve oyun içi ayrıcalıklar ile WT+, Joygame kalitesini kafenize taşımak için özel olarak hazırlandı. 

WT+ ile Neler Kazanacaksınız? 

* Wolfteam yama ve güncellemelerini sadece tek bilgisayar üzerinden çekerek tüm kafeniz ile paylaşabileceksiniz. Bu sayede internet ağınız meşgul olmayacak ve daha iyi hizmet verebileceksiniz. 

* Kafenizde Wolfteam oynayanların kazanabileceği çok özel eşyalar WT+ ile sizlerin olacak. Müşterileriniz Wolfteam oynarken, WT+ sayesinde onlara sunacağınız imkanlar ile çok daha eğlenceli vakitler geçirecekler.

* Wolfteam etkinlik ve turnuvaları için seçilmiş kafelerden biri olmaya ne dersiniz? WT+ sayesinde Joygame etkinlik ve turnuvalarında görevlendirilebilir ve müşterilerinize gerçek Wolfteam zevkini yaşatabilirsiniz. 

* Hızlı Yama Kurulumu 
* Daha Fazla GP ve Altın 
* Nakitli Eşyalar 
* Joygame Avantajları 

WT+ tüm Wolfteam tutkunu kafe sahiplerini bekliyor. 

WT+ Sistemi Ve Amacı 
WT+ Kullanan Ve Kullanmayan Arasındaki Farklar

Kullanıcı İmzası
                            .............................................................................................................................................................................................................................................
                                                  Resim http://66.media.tumblr.com/4ed78b6a74874d7e5b8540897303965d/tumblr_inline_n13orvZNRV1r2uu54.gif


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi