Çalışıyor Wolfteam Kasma Ve Performans Sorunu Çözümü 2016


Wolfteam Hile Teknik Yardım   

Yazar: Exorcism    0 Yorum    534 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 19.05.2016, 18:45:11 #1
Exorcism Who Is The Beast
Ultra Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:871 Konuları:380 Kayıt Tarihi:06.02.2016 Rep Puanı: 1,232

 >>>>>>>> Merhaba Arkadaşalr İşde Wolfteam Kasma Sorunu Ve Performans Sorununun Çözümünü Paylaştım Hadi Bakalım  <<<<<<<<<

  Wolfteam sistem gereksinimleri bakımından bilgisayarı çok zorlayacak isteklerde bulunmayan, basit ve mütevazi şekilde dizayn edilmiş bir oyun. Çıkış tarihi olarak uzun yılları geride bırakmış olması da grafik ve işlemci konusunda oyuncuların daha rahat davranmasını sağlıyor çünkü günümüz ekran kartı ve işlemcileri Wolfteam’in isteklerinin çok üzerinden olduğundan oyun sorunsuzca yüksek performansta çalışıyor. Durum böyle olduğu halde sık sık oyuncu üyelerimizden “ wolfteam çok kasıyor”, “wolfteam kasıyor ne yapmalıyım” gibi sorular alıyoruz.

 Bizler de, hem bu sorulara cevap olarak Wolfteam ile ilgili yaşanan kasma sorunlarını çözmek, hem de diğer bütün oyunlardan alınan performansı arttırmak adına bu yazıyı yayınlamaya karar verdik. Öncelikle bilgisayar performansını arttırmaya yönelik temel şeyleri ele alarak başlayacağız. Ardından Wolfteam’e özel yapılandırmalar yapacağız. Bilgisayar performansını arttırmaya yönelik temel yapılandırmalar size hem Wolfteam, hem de Wolfteam dışında çok yarar sağlayacaktır.

Ekran Kartı Sürücünüzü Daima Güncel Tutun
 Ekran kartı sürücünüz bilgisayarın oyun performansı adına olmazsa olmaz bir şeydir. Ekran kartı sürücünüzü güncel tutmanız, bu ekran kartıyla geçmişte oyun ve diğer konularda yaşanmış bütün performans hatalarının düzeltilmiş sürümüne sahip olduğunuz anlamına gelir. Ayrıca, yeni sürüm bir ekran kartı, yepyeni özellikler demektir ve ekran kartı firmaları sürücülerine, yayınladıkları her yeni sürümde performansı arttırıcı yeni özellikler eklemektedirler.

Performans Arttırıcı Yazılımları Deneyin

 Unutmayın ki dünya üzerinde oyunlarda performans sorunu yaşayan tek kişi siz değilsiniz. Hatta yüksek performans alan oyuncular bile daha da yüksek performans için yeni arayışlara giriyorlar. Performans arttırıcı yazılımlar bu konuda büyük bir yardımcı etkene dönüşüyor. En çok bilinen oyun performans arttırıcı program olan Game Booster oyunlardan çok daha iyi FPS değerleri almanıza yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızda arka planda çalışan gereksiz uygulamaları oyun başladığı anda sonlandıran bu program, performansı arttırdığı gibi, MS değerini de düşürerek lag sorunu yaşama ihtimalinizi de azaltacaktır.


Wolfteam Grafik Ayarları

 Karşınızda Wolfteam’in grafik ayarları penceresi. Bütün görüntü ayarlarını yapabileceğiniz bu pencere ile Wolfteam oyunlarında yaşadığınız kasma ve donma sorunlarına kısmi çözümler bulabilirsiniz. Şimdi ayarlara şöyle bir göz atalım. Çözünürlük, değeri düştükçe, oyundan alacağınız performans da yükselecektir. Düşük çözünürlükler pek göze hitap etmese de performansa verdiği katkı ile kabullenilebilir durumlara gelebilir. Eğer yüksek miktarda kasma ve donma sorunu ile karşı karşıya kalıyorsanız. Çözünürlük değerinizi basamak basamak düşürerek test edin. Sorun bir türlü çözülmüyorsa 800×600 çözünürlük ile oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda görüş alanınızı düşürebilecek olan bu çözünürlük miktarı kasma sorunlarınıza büyük miktarda çözüm getirebilir.

 Animasyon ve Gölgeleri direkt olarak kapatmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle gölgeler bir oyunda kasma sorunu ve diğer donma sorunlarını yaşatacak en önemli etken olarak bilinir. Oyunda gölgelerin kapanması performansa çok büyük bir katkı sağlayacak. Belki de sorunlarınızı kökten çözecektir.

 Kamera hızı ayarı, oyun performansından çok sizin performansınıza etki edebilecek bir ayar olduğundan onu sabit olarak tutmanızı öneriyoruz. Parlaklık değerini Kullanma şeklide işaretleyerek, performansınızda yüksek bazda bir artış sağlayabilirsiniz. Kan izi, oyunda performansınızı düşürebilecek bir başka değer. Kan izlerini devre dışı bırakarak, kasma sorununa ufak bir etki getirebileceğiniz gibi, oyunda rakibinize konsantre olmanızı arttıracak sizin kişisel performansınızı da arttıracaktır.


 UMARIM İŞİNİZE YARAMIŞTIR ARKADAŞLAR....!!!
Son Düzenleme: 19.05.2016, 18:47:34, Düzenleyen: Exorcism.

Kullanıcı İmzası
                                                                     Resim http://wallpapercave.com/wp/E9YHLhm.jpg
Söz sizin ağzınızda olduğu sürece, sizin esirinizdir. 
                                   Söz ağızdan çıktıktan sonra, siz onun eseri olursunuz


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


MemoryHackers