Wolftü K.A.O.S Sistemi


Off Topic    Konuyu Açacağın Bölüm Yoksa Konunu Buraya Açabilirsin :)

Yazar: FrankenStein    0 Yorum    370 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 06.07.2016, 22:33:56 #1
FrankenStein Ceyhun Was Here ...
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:291 Konuları:64 Kayıt Tarihi:30.05.2016

Wolftü K.A.O.S Sistemi K.A.O.S. Nedir?


Oyun içi bir turnuva sistemi olan Kamplar Arası Operasyon Skoru yani kısa adı ile K.A.O.S.+ içerisinde bulunan 3 kampın birbirleriyle olan mücadelesini konu almaktadır.

Sezonluk olarak sürecek olan K.A.O.S. sisteminde+ seçmiş olduğun kamptaki oyuncularla ve kampın için mücadele edebilirsin.
Kampındaki diğer oyuncularla kademe ve rütbe için mücadele ederken kampını da üst sıralara taşıyabilirsin.
Hem kampının en rütbeli kurtunu hem de Wolftü'in en iyi kampının belirlenmesi senin elinde.K.A.O.S. sistemi içerisinde 3 kamp bulunmaktadır. Bunlar; Medusa+ Lycan ve MMU'dur. Her bir kampta 5 adet kademe ve her kademede ise 3'er rütbebulunmaktadır


Lycan Kampı: Anti-Epoksin’e ve Kurt Sendromuna karşı savaşan Pedro Gomes’ in terörist örgütü. İnsanları kurtardıklarını söyleseler de pek çok kişi için onlar birer terörist.
Medusa Kampı: 9 dev şirketten ve AB+ ABD-JPN+ Çin ve Endonezya liderlerinden oluşan birliktir. Ülkeleri ve şirketlerinin kar sağlaması için her şeyi yaparlar.
MMU Kampı: —Çok Amaçlı Askeri Birlik (MMU) ilk olarak Lycan’a karşı kurulmuştur. Özel timleri ve Wolftü-S’i eğitip Kurt Sendromundan insanları kurtarmak için Anti-Epoxine S’i geliştirmişlerdir.


Kamplara Nasıl Katılabilirim?


Oyundayken hediye kutusunun yanında "Klan Kaos" butonuna tıkla.

Açılan sayfada sistem içerisinde bulunan 3 kamptan herhangi birini seçebilir ve bu kampa giriş için gerekli olan KP+ Nakit veya Altın olarak değişebilen üyelik ücretini ödemelisin.


Popülasyon ve Toplam CP Nedir?


Popülasyon: Her kampa ait toplam kayıtlı kullanıcı oranını göstermektedir.
Toplam CP: Her kampın K.A.O.S. puanını göstermektedir.

Diğer kamplardaki oyuncuların bağışlarına göre değişecek olan kamp K.A.O.S. puanlarını+ aşağıdaki ekran görüntüsünde işaretlenmiş alanlardan takip edebilirsiniz.


K.A.O.S. Puanı Nasıl Kazanırım?


K.A.O.S. puanını ister oyun oynayarak istersen de belirlenen miktar tutarındaki (Kurt Parası+ Altın ya da Nakit) parayı bağışlayarak elde edebilirsiniz. Elde edilen K.A.O.S. puanlarını bağışlayarak seçmiş olduğun kampı+ Wolftü'in en iyi kampı yapabilirsin. Sezon sonunda en iyi kampa ve kamplarda bulunan oyuncuların rütbelerine göre çeşitli ödüller verilecektir.


Bilgilerim Alanı Hakkında


Sıram: Rütbe sıralamanı gösterir.
Kamp Sırası: Kamp içindeki sıralamanı gösterir.
Sonraki Rütbe: Bir sonraki rütbe için gerekli olan K.A.O.S. puanını gösterir.
CP: Mevcut K.A.O.S. puanını gösterir.


Kamp Bağışı Nasıl Yapılır?

Seçmiş olduğun kampa bağış yapmak için "Bağış" butonuna tıkladıktan sonra karşına çıkan "Kamp Bağışı" bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsin.

Aşağıda yer alan ekran görüntüsünde de görebileceğin gibi 1 CP = Belirlenen Kurt Parası+ Altın ya da Nakit ücreti olabilir. Örnek olarak aşağıdaki ekran görüntüsünde 1 CP karşılığı 10 Altın istenmektedir.

Maksimum bağış tutuarı 20.000'dir. Mevcut CP'yi ve istenen CP'yi bağış yaparken görebilirsin.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi