wolfteam hesap hirsizligina son.


Wolfteam Duyurular ve Etkinlikler Bölümü   

Yazar: DeCobray    0 Yorum    400 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 11.04.2016, 19:06:44 #1
DeCobray Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:56 Konu Sayısı:17 Üyelik Tarihi:08.04.2016 Rep Puanı: 0

İyi günler arkadaslar. Forumda önceden böyle konu acılmısmı diye bakıyım dedim. Baktım açılamıs bende açmaya karar verdim. Hesap hırsızları sizleri 4 Sekilde dolandırıyor.

1-
Satın Alma Numarası (ilksenciler)
2-
Takas Numarası (İlk senciler)
3-
Ortak arıyormusun seri GP vs. Kasarım diyenler.
4-
Coldhack vs. hilem var çarınızı verin yapıyım diyenler.Şimdi arkadaşlar satın alma nuarasından başlayalım. 
Dolandırıcı sizlere çok yalan söyler ama cok ciddi söler. Sizde iyi adam diyip birşey olmaz diyip satıyım diyosnuz. Hayır öyle yapmicaksınız. Eğer çarınızı satıyorsanız elden satınız. Sehirdışı,yurt dısı baska yerler vs. De dolandırırlar. Ve ilksenciyim diyenlere asla inanmayınız. Çar satın alıyosanız msn yok ilk senciyim diyenlere asla inanmayınız. İlk o verse bile msn si oluyor ve şifreyi geri alıyor

Netten fotoğraflar alıp nete attıp isterseniz bakın netten aldım demeyin'diyenlerede inanmayın o şahislar netteki fotoları ben attım diyip kandırıyorlar.

Örnek Foto;
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.Önemli Not:Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Lütfen Kafadan Sallamayınız. Çarınızın Çalınması Durumunda MSN'Den Şifrenizi Hemen Alabilirsiniz. Dikkatli Olun.

2-Takas numarası ile. Arkadaslar burda diyeceğim satın alma numarası ile aynısıdır. Adam ilk senciyim diyorsa güvenmeyiniz. Ve çarınızın şifresini ilk olarak asla siz vermeyiniz. Elden satmanızı tercih ediyorum. 

3Ortak arıyorum vs. diyenler sizlerin çarınızı alıp şifreyi değiştirmek istiyolar. Asla ama asla güvenmeyiniz. şifrenizide kimseyle paylasmayınız. Bunun tek çaresi var oda 
Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Sallamayınız Çarınızın Çalınması Gibi Durumlara Hemen Şifreyi Değiştirebilirsiniz.

Kanıt Foto;

linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Diğer Bir Kanıt Fotoğrafı;
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

4- Hile yöntemi ile Bazıları netteki hile fotolarını kırpıp masaüstüne ekliyor. Ve çarıınızı verin yapıyım diyor. Bazıları hemen atlıyor. Arkadaslar coldhack sadece 1pcde çalısır envanter hack ise o acılan pcde çalısır sakın ama sakın inanmayınız.

linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Bu Gibi Kişilere Asla İnanmayınız Eski Çalısmayan Hileyi Açıp Kandırıyorlar Fakat Dikkat Ederseniz Fotoğrafta Wolfteam Açık Değil.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Bazı Kişiler Bilgisayarınıza Keylog Bulastırmak İçin Sizlere Yukarıdaki Fotoğrafı Atıp Hilemiz Buyrun Der. Sizde İnanıp İndirirsiniz Programa Tıkladıgınızda Tüm Şifreler O Kişinin Mailine Gider.

"Keylogger Yasa Dışı Bir Programdır."

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir