wolfteam hesap hirsizligina son.


Wolfteam Duyurular ve Etkinlikler Bölümü   

Yazar: DeCobray    1 Yorum    453 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 11.04.2016, 19:06:44 #1
DeCobray Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:55 Konuları:17 Kayıt Tarihi:08.04.2016 Rep Puanı: 0

İyi günler arkadaslar. Forumda önceden böyle konu acılmısmı diye bakıyım dedim. Baktım açılamıs bende açmaya karar verdim. Hesap hırsızları sizleri 4 Sekilde dolandırıyor.

1-
Satın Alma Numarası (ilksenciler)
2-
Takas Numarası (İlk senciler)
3-
Ortak arıyormusun seri GP vs. Kasarım diyenler.
4-
Coldhack vs. hilem var çarınızı verin yapıyım diyenler.Şimdi arkadaşlar satın alma nuarasından başlayalım. 
Dolandırıcı sizlere çok yalan söyler ama cok ciddi söler. Sizde iyi adam diyip birşey olmaz diyip satıyım diyosnuz. Hayır öyle yapmicaksınız. Eğer çarınızı satıyorsanız elden satınız. Sehirdışı,yurt dısı baska yerler vs. De dolandırırlar. Ve ilksenciyim diyenlere asla inanmayınız. Çar satın alıyosanız msn yok ilk senciyim diyenlere asla inanmayınız. İlk o verse bile msn si oluyor ve şifreyi geri alıyor

Netten fotoğraflar alıp nete attıp isterseniz bakın netten aldım demeyin'diyenlerede inanmayın o şahislar netteki fotoları ben attım diyip kandırıyorlar.

Örnek Foto;
Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş YapınÖnemli Not:Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Lütfen Kafadan Sallamayınız. Çarınızın Çalınması Durumunda MSN'Den Şifrenizi Hemen Alabilirsiniz. Dikkatli Olun.

2-Takas numarası ile. Arkadaslar burda diyeceğim satın alma numarası ile aynısıdır. Adam ilk senciyim diyorsa güvenmeyiniz. Ve çarınızın şifresini ilk olarak asla siz vermeyiniz. Elden satmanızı tercih ediyorum. 

3Ortak arıyorum vs. diyenler sizlerin çarınızı alıp şifreyi değiştirmek istiyolar. Asla ama asla güvenmeyiniz. şifrenizide kimseyle paylasmayınız. Bunun tek çaresi var oda 
Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Sallamayınız Çarınızın Çalınması Gibi Durumlara Hemen Şifreyi Değiştirebilirsiniz.

Kanıt Foto;

Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Diğer Bir Kanıt Fotoğrafı;
Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

4- Hile yöntemi ile Bazıları netteki hile fotolarını kırpıp masaüstüne ekliyor. Ve çarıınızı verin yapıyım diyor. Bazıları hemen atlıyor. Arkadaslar coldhack sadece 1pcde çalısır envanter hack ise o acılan pcde çalısır sakın ama sakın inanmayınız.

Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Bu Gibi Kişilere Asla İnanmayınız Eski Çalısmayan Hileyi Açıp Kandırıyorlar Fakat Dikkat Ederseniz Fotoğrafta Wolfteam Açık Değil.
Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Bazı Kişiler Bilgisayarınıza Keylog Bulastırmak İçin Sizlere Yukarıdaki Fotoğrafı Atıp Hilemiz Buyrun Der. Sizde İnanıp İndirirsiniz Programa Tıkladıgınızda Tüm Şifreler O Kişinin Mailine Gider.

"Keylogger Yasa Dışı Bir Programdır."

Paylaşım Tarihi: 14.01.2017, 15:51:30 #2
xeraq Ağabey
Kayıtlı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:181 Konuları:9 Kayıt Tarihi:02.01.2016 Rep Puanı: 2

Gerçekten güzel bir paylaşım


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi