Wolfteam Hesap Hırsızlığına Son!


Wolfteam Genel & Tartışma Bölümü   

Yazar: Clanters    0 Yorum    170 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 21.06.2016, 02:05:49 #1
Clanters Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:143 Konuları:45 Kayıt Tarihi:03.05.2016 Rep Puanı: 19

Alıntı:
--------------------------------------------------------------------

İyi günler arkadaslar. 

1-
Satın Alma Numarası (ilksenciler)
2-
Takas Numarası (İlk senciler)
3-
Ortak arıyormusun seri GP vs. Kasarım diyenler.
4-
Coldhack vs. hilem var çarınızı verin yapıyım diyenler.Şimdi arkadaşlar satın alma nuarasından başlayalım. 
Dolandırıcı sizlere çok yalan söyler ama cok ciddi söler. Sizde iyi adam diyip birşey olmaz diyip satıyım diyosnuz. Hayır öyle yapmicaksınız. Eğer çarınızı satıyorsanız elden satınız. Sehirdışı,yurt dısı baska yerler vs. De dolandırırlar. Ve ilksenciyim diyenlere asla inanmayınız. Çar satın alıyosanız msn yok ilk senciyim diyenlere asla inanmayınız. İlk o verse bile msn si oluyor ve şifreyi geri alıyor

Netten fotoğraflar alıp nete attıp isterseniz bakın netten aldım demeyin'diyenlerede inanmayın o şahislar netteki fotoları ben attım diyip kandırıyorlar.

Örnek Foto;
İmageÖnemli Not:Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Lütfen Kafadan Sallamayınız. Çarınızın Çalınması Durumunda MSN'Den Şifrenizi Hemen Alabilirsiniz. Dikkatli Olun.

2-Takas numarası ile. Arkadaslar burda diyeceğim satın alma numarası ile aynısıdır. Adam ilk senciyim diyorsa güvenmeyiniz. Ve çarınızın şifresini ilk olarak asla siz vermeyiniz. Elden satmanızı tercih ediyorum. 

3Ortak arıyorum vs. diyenler sizlerin çarınızı alıp şifreyi değiştirmek istiyolar. Asla ama asla güvenmeyiniz. şifrenizide kimseyle paylasmayınız. Bunun tek çaresi var oda 
Çarınızın Çalınmaması İçin MSN Nizi Kayıt Olurken Sallamayınız Çarınızın Çalınması Gibi Durumlara Hemen Şifreyi Değiştirebilirsiniz.

Kanıt Foto;

İmage

Diğer Bir Kanıt Fotoğrafı;
İmage

4- Hile yöntemi ile Bazıları netteki hile fotolarını kırpıp masaüstüne ekliyor. Ve çarıınızı verin yapıyım diyor. Bazıları hemen atlıyor. Arkadaslar coldhack sadece 1pcde çalısır envanter hack ise o acılan pcde çalısır sakın ama sakın inanmayınız.

İmage

Bu Gibi Kişilere Asla İnanmayınız Eski Çalısmayan Hileyi Açıp Kandırıyorlar Fakat Dikkat Ederseniz Fotoğrafta Wolfteam Açık Değil.
İmage

Bazı Kişiler Bilgisayarınıza Keylog Bulastırmak İçin Sizlere Yukarıdaki Fotoğrafı Atıp Hilemiz Buyrun Der. Sizde İnanıp İndirirsiniz Programa Tıkladıgınızda Tüm Şifreler O Kişinin Mailine Gider.

"Keylogger Yasa Dışı Bir Programdır."Alıntı:Bilmeyenler için faydalı olur diye düşündüm  İmage

Kullanıcı İmzası
İmage


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi