Wolfteam Hataları Ve Çözümleri Hepsi


Wolfteam Hile Teknik Yardım   

Yazar: Revenge008    5 Yorum    530 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 15.05.2016, 15:53:13 #1
Revenge008 Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Dışarıda Yorumları:98 Konuları:19 Kayıt Tarihi:30.01.2016 Rep Puanı: 23

Wolfteam Oyunu t_10054 Hatasının Çözüm Yolları yine bir hata ile karşınızdayız. wolfteam t_10054 sorununun çözümü için buradayız. tabir-i caizse internetin altını üstüne getirdim ve en olası cevapları size bulmaya çalıştım umarım işinize yarar. Öncelikle problem internet ile alakalı bir şey gibi. ona göre çözümler uygulamaya çalışcağız.hotspot shield , expat shield vs proxy changer programımız varsa kaldıralım.dns ile giriyorsak internete onuda kaldıralım, otomatik ayar’a getirelim.daha sonra başlat çalıştır ‘dan cmd yazıp. cmd ‘ye şu komutu yazalım ve enter’a basalım. ipconfig /flushdnsdaha sonra modemimizi kapatıp 30 sn falan bekletikten sonra tekrar açalım ve oyuna tekrar girmeyi deneyelim.eğer hala aynı probleminiz varsa,antivirüs programını tamamen kaldıralım. güvenlik duvarını kapatalım.ve oyunu silelim tekrar yükleyelim ve ( eğer yükleniyorsa ) farklı bir klasör yoluna yüklemeyi denemeliyiz.hala problem varsa resim upload etmeyi deneyelim, eğer upload’da problem varsa servis sağlayacınızın teknik destekği ile görüşün ve upload probleminiz olduğunu belirtin.ama unutmadan, önce bilgisayarınızın açılışında ki gereksiz programları vs kaldırın , bu hatanın sebebi bir virüste olabilir. başlat çalıştır’a msconfig yazın ve başlangıç sekmesine gelin. orada gereksiz ve tanımadığınız programların yanında ki tik’i kaldırın tamam’a basıp bilgisayarı tekrar başlatın.umarım probleminiz çözülmüştür. WOLFTEAM Spesifikasyon Hatası


Bu hata tamamen sizden kaynaklı bir hatadır.Eğer bilgisayarınızdaki donanımlar çok az ise ID Şifrenizi yazıp oyuna girdiğiniz zaman ''Spesifikasyonlarınız Değiştirilebilir Olmalıdır'' hatasını alırsınız. 

Nedenleri:
-Bilgisayarınızın donanımları ciddi derecede berbattır.
-Bilgisayarınızdaki güncelleştirmeleri yapmıyorsunuzdur.


Çözümleri:
-Yeni bir bilgisayar alın veya bilgisayarınıza sağlam donanımlar ekleyin.
-Her hafta 2-3 kere bilgisayarınızı güncelleyin (nasıl diyorsanız windows gerektiği zaman size bir uyarı verir ''... güncellemesi için bilgisayarınıza reboot gereklidir'' gibi bir yazı çıkar.Bunları kapatmayın her türlü güncellemeleri kusursuz devam ettirin.
-Bilgisayarınızın sistem özelliklerini karşılaştırmak için.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 732x159 and weights 18KB.
Bilgisayarım>>Sağ Tık>>Özellikler'den veya
CTRL+ALT+DELETE'den Bilgisayarınızın sistem özelliklerine ulaşabilirsiniz..


WOLFTEAM Web Module Error Hatası


Sorun çözümü için yapılabilicekler şunlardır..

-Virüs programınızı kapatın (biraz riskli ama son çare olsun)
-Güvenlik duvarını kapatın.


Kod:
Başlat>>Denetim Masası>>Güvenlik Merkezi-Oyunu Program ekle veya kaldırdan silin ve kurulum yöneticisinden itibaren tekrar yüklemeye başlayın.
NoTilerken belleğinizde wolfteam ile ilgili 1 dosya bile kalmasın
-Modeminize bir reset atın.
-İnternetinizdeki ağırlığı mümkün olduğunca azaltın.
-İnternet Seçeneklerinden D.N.S Ayarınızı otomatik yapın.
-Hiçbiri olmuyorsa bilgisayarı geri sarın.


Kod:
Başlat>>Tüm Programlar>>Donatılar>>Sistem Araçları>>Sistem geri yükleme.
NoTistem geri yükleme veri kaybına yol açabilir çok zor durumda kalırsanız kullanın sadece ve kullanmadan önce verilerinizi yedekleyin.

Eğer hala sorun yaşıyorsanız sitedeki sistem özellikleri ile kendi bilgisayarınızın sistem özelliklerini karşılaştırın çok düşükmü diye bakın.

Ayrıca WolfTeam Yönetiminden Şöyle Bir Cevap geldi.


Alıntı:
Wolfteam Sunucuları'nda yaşanan ağırlık Joygame Teknik Ekibi tarafından incelenmektedir. Kısa bir süre yavaşlama ve hata alan oyuncularımızdan sabırlı olmalarını istiyoruz. Teşekkürler. 
WOLFTEAM wolfr_153.xfs Hatası

Artık bu konudada arkadaşları uyarmak istiyorum her bir sorun için ayrı bir konu açılamaz lütfen [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] bölümünü daha çok kullanalım.

wolfr_153.xfs Hatası internet hızınızın düşüklüğü nedeni ile oyunun gerekli dosyaları indirememesinden dolayı oluşur.Yüklemenin 4'de 1'inde bu olayın gerçekleşmesi büyük olasılıktır.


Çözümleri:
-Öncelikle internet hızınızın artması için modeminize reset atın.
-Eğerki internet 2-3 kişi aynı anda bağlanıyorsanız tek bağlanmaya çalışın.
-İnternete kablosuz ağ ile değil kablo ile bağlanmayı deneyin.
(Kablo ile bağlanınca 100Mbps Hız İle Kablosuz İle Bağlanınca yaklaşık 52Mbps hız ile bağlanırsınız.)
-Eğer yaptıklarınızdan sonra hala aynı hata geliyor ise internetinizde ciddi derecede bir düşüş vardır.Bu tip durumları sadece 1 şey açıklar başka birisi yada birileri internetinize kaynak yapıyor olabilir.Lütfen bağlantılarınızı şifreleyin.

Bunları yaptıktan sonra internet hızınız düşüyorsa modeminiz veya aldığınız şirketle ilgili bir sorundur.

NoT:Bazı arkadaşlar konulara bilip bilmeden yorum yazıyor ve sorunların dahada çoğalmasına yol açıyor.Kişilere hakaret etmek istemiyorum fakat bilmeden yorum yazmayın.Bilenlerle bilmeyenler forumumuz karıştırıyor...WOLFTEAM Error 131232 Hatası

Arkadaşlar bu hata daha yeni başıma geldi oyunu açarken Id PW Yazdıktan sonra.Hatası alabilirsiniz Bendede oldu bu sabah.
Çözümü olarak şu anda kesin bir sonuç yok (JoyGame'de öyle söylüyor) fakat çözüm için aşağıdaki işlemleri deneyebilirsiniz.


(Adım 1)Güvenlik Duvarı Kapatma
-Denetim Masası>>Güvenlik Duvarı Ayarları>>Kapalıyı Seçin 
-Bilgisayarınızı kapatıp açın ve tekrar deneyin.
(Adım 2)Antivirüs Ayarlama
-Antivirüsünüzü kapatın veya taramayı çok sıkı yapmayın.
NoT:Ben ESET Kullanıyorum o yüzden ESETTE Tarama ayarları yapmayı göstericem
-ESET Simgesine Sağ Tıklayın (Sağ Alttaki)>>Gelişmiş Ayarlar>>Antivirüs Ve antispyware>>Ayarlar>>Temizleme>>Standart temizlemeye getirin.
(Adım 3)Sistem Geri Yükleme
-Bu seçeneği son çözüm olarak kullanın bende bu seçeneği kullanıyorum zaten 
-Başlat>>Tüm Programlar>>Donatılar>>Sistem Araçları>>Sistem Geri Yükleme
Buradan WolfTeamın düzgün çalıştığı bir tarihe geri yükleme yapın.
(Adım 4)Yeniden Yükleme
-Yukarıdaki işlemleri hepsini yapın ve oyunun silip tekrar kurun.
-Denetim Masası>>Program Ekle Veya Kaldır>>Oradan WolfTeam Turkey'i kaldırın..

Garantili çözüm yolu budur bende oldu sizdede olur

WOLFTEAM Oyun Aniden Kapanma (Hata Almadan)

Bazen değil böyle sorunlar sık sık oluyoroyunun tam ortasında x10 yapmışız şak bir anda game offline oyun kapanıyoryada çatışmanın ortasında ekran kasıyor oyun donuyor.

Nedenleri;

-Bilgisayarınızın RAM-İşlemci-Ekran kartını kontrol edin.Wolfteam min. ayarları ile uyumlumu veya daha iyimi.
-Bilgisayarınız parçalarında bozulma olabilir hafif arızalı bir ekran kartına wolfteam gibi bir oyunu eklerseniz ekran kartınızı yakabilirsiniz.

-Oyun açıkken arkaplanda videomüziksite vb. açık bırakmak orta veya düşük seviyeli kullanıcıların sorun yaşamasına sebeb olabilir.
-Bazen az oynadığınız mapleri seçerseniz oyunda kasmalar olabilir.O map işlemciden çok geçmediği veya ekran kartı onu sorgulamadığı için aniden oyun kasabilir yada kapanabilir.Bu sorun kafes gibi tek ışık kaynaklı maplerdede olabilir.

Çözümleri;
-Oyunda kasmalar yaşanıyorsa sadece gamma (parlaklık) ve renk ayarlarını düşürün.Görüntüleri biraz bozar ama kasmaları düşürür.

-Mümkün olduğunca arkaplanda program açık bırakmayın.Bunun için CTRL+ALT+DELETE Tıklayarak ''İşlemlere'' gelin ve ordaki gereksiz işlemleri kapatın.(Hepsini kapatmayın bazıları lazımdır)

-Oyunu kurarken eksik vb. kurmayınher yeni kurulumda siteden client tekrar indirin bu en sağlıklı durum olacaktır.

-Oyuna ek dosyaaimpointözellikle hack vb. eklemeyin açmayın.Şu anki hackler injecte olduğu için hem bilgisayara hemde oyuna zarar verir.

-Eğer bilgisayarınız çok kasıyorsa 8-8 yerine 4-42-2 oyunlarda oynayınne kadar az kişi olursa o kadar az kasar bilgisayar.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wolfteam Nyxlauncher Hatası [KESİN ÇÖZÜM]:Öncelikle Wolfteam'a sağ tık yapıyoruz ve dosya konumunu aç diyoruz. 

Resim http://img838.imageshack.us/img838/4499/ekranalnts1u.png

Daha sonra Nyxlauncher yapılandırma dosyasını siliyoruz. 

Resim http://img402.imageshack.us/img402/4599/ekranalnts2k.png

Sorunumuz halloldu bir diğer yöntem ise wolfteam açıldığında hemen ENTER tuşuna basılı tutun açılır...!----------------------------------------------------------------Gameguard Hataları

Burada bir kaç çözüm var. Öncelikle Windows 7 de sağ tıklayıp oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiz.

Bir virüs algılanıyor hatasının sebebi. Oyuna müdahale eden herhangi bir program olabilir. Bu antivirüs olabilir, NetLimiter programı olabilir ya da gerçekten virüs veya hile programı sisteminizde bulunabilir. Bu hatalar oyundan değil sizin sisteminizden kaynaklanmaktadır. Bunları düzeltmek elimizde değil.

Kurulum Hatası Kod 114:

Bilgisayarı yeniden başlatmak.

Virüs ve Bot, Trojan temizliği ardından oyunun yeniden kurulması.

Windows güvenlik güncelleştirmelerini yapmak.

Diğer programlarla çakışma ihtimaline karşı Ctrl+Alt+Del ile açılan görev yöneticisinden gereksiz uygulamaları kapatmak.

Güvenlik programınızdan oyuna izin vermek veya oyuna girmeden önce güvenlik programınızı kapatmak.
Ekran kartı sürücüleri veya DirectX sürümü eskiyse güncellemek.


Güncelleme Hatası Kod 340, 350, 361, 380


Eğer internet bağlantınız güvenlik duvarı gibi bir programla sınırlandırılmışsa GameGuard güncellenemeyebilir.

Harici güvenlik duvarları güncellemeyi engelleyebilir. Çoğu firma harici güvenlik duvarı kullanır bu gibi durumlarda Sistem Yöneticiniz ile görüşmelisiniz.
Sık kesilen internet bağlantıları güncellemenin yapılamamasına sebep olabilir, lütfen yama yapmadan önce bağlantınızı kontrol ediniz.

Proxy ayarlarınızı otomatik algıla olarak ayarlayın. Bazı ayarlar bağlantı kurulamamasına sebep olabilir.

Host dosyasının değiştirilmiş olması. Engelli sitelere girmek için bazı kullanıcılar Host dosyalarını değiştirmiş olabilir.

Windows98 : c:/windows/hosts
WindowNT/2000 : c:/winnt/system32/drivers/etc/hosts

Windows XP : c:/windows/system32/drivers/etc/hosts

Bu dosyaları not defteriyle açarak başında # bulunmayan satırları silmeyi deneyebilirsiniz.


Gereksiz işlem hatası. Kod 115, 110

Öncelikle GameGuard’ın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer sağ alt köşede mavi kalkan simgesini görüyorsanız. Veya 115 numaraları hatayı alıyorsanız GameGuard açık kalmış demektir. Bu hataya GameGuard kullanan bir oyundan çıkıp diğerine girmeye çalıştığınızda ya da bir oyundan çıkar çıkmaz tekrardan giriş yapmayı denediğinizde GameGuard’ın açık kalması sebep olur. Lütfen GameGuard’ın kapanmasını bekleyin ya da görev yöneticisinden kendiniz kapatın.

Güncelleme Hatası Kod 180

Virüs ya da trojan güncelleme dosyasına zarar vermiş olabilir. Lütfen virüs taraması yapınız ve sisteminizi temizleyiniz.

Sabit Diskinizin dolu olması bu hataya sebep olabilir, lütfen yeterli yer olduğundan emin olun.


Windows Uyumluluk Modu Hatası Kod 151

Uyumluluk modu bazen GameGuard’ın düzgün çalışmasını engelleyebilir, bu gibi durumlarda Uyumululuk Modunu kapatıp oyunu açmayı deneyiniz. Bu işlemi yapmak için oyuna sağ tıklayıp ayarlar deyin ardından sağ da ki uyumluluk seçeneğine tıklayın ve “Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu :” seçeneği işaretlenmişse kaldırın.

Oyunu yeniden kurmak gerekiyor. Kodu 124, 153

Bazen yapılan oyun veya gameguard dosyalarında gerçekleşen bozulmalar oyunu yeniden kurmadan düzeltilemez. Bu durumda oyunu Denetim Masasında ki Program Ekle Kaldır bölümünden silip tekrardan yüklemeniz gerekmektedir.


Bazı programların tespit edilmesi hataya sebep verebilir. Kod 500

Clubbox, PDBox, Hackshield , Xtap gibi programların açık kalması bu hataya sebep olur lütfen oyuna girmeden önce bu programları kapatın.

GameGuard Spybot Search & Destroy – TeaTimer Çakışması

Bu programlarla gameguard çakışıyor. Oyuna girerken bu programları kapatırsanız sorun çözülecektir.

Otomatik indirme sunucusuna bağlanılamıyor

Sorun internet bağlantınızdan kaynaklanmaktadır. Bilgisayarınızın DNS ayarlarını otomatik olarak ayarlyınız, (nasıl yapacağınız hakkında arama motorlarından yardım alabilirsiniz.) internet bağlantınızı yenileyiniz ve tekrar oyuna giriş yapınız.OTOMATİK İNDİRME SUNUCUSUNA BAGLANAMIYOR HATASI ÇÖZUMU:!http://www.youtube.com/watch?v=qOMu1erHFE8
[/b][/b][/b][/b]

Repimi Unutma [Alıntı]

Kullanıcı İmzası
tumblr_mhi9scc21Z1rz9x9oo1_500.gif

Paylaşım Tarihi: 15.05.2016, 16:05:30 #2
Raven07 Çömez
Kayıtlı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:3 Konuları:1 Kayıt Tarihi:15.05.2016 Rep Puanı: 0

Kardesim ozelden alpemix atsam su hatayi ayarlasana

Paylaşım Tarihi: 15.05.2016, 16:06:00 #3
Revenge008 Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Dışarıda Yorumları:98 Konuları:19 Kayıt Tarihi:30.01.2016 Rep Puanı: 23

Tabıkıde Yardımcı Olurum Facebooktan ekle : Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Kullanıcı İmzası
tumblr_mhi9scc21Z1rz9x9oo1_500.gif

Paylaşım Tarihi: 28.05.2016, 23:06:21 #4
Pisagor08 Yeğen
Kayıtlı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:6 Konuları:1 Kayıt Tarihi:28.05.2016 Rep Puanı: 0

Guzel Paylasım Sağolasın Smile

Paylaşım Tarihi: 07.06.2016, 13:20:51 #5
bea Çömez
Kayıtlı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:5 Konuları:0 Kayıt Tarihi:12.04.2016 Rep Puanı: 0

kardeş hile benım oyuna enjeckte edılmıyor onu nasıl cozerım

Paylaşım Tarihi: 07.06.2016, 16:10:00 #6
mertxx01 Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:22 Konuları:1 Kayıt Tarihi:28.01.2016

bendede ınject olmuyor yardımm


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi