Windows Phone'un "Lumia Selfie" Uygulaması iOS'e Geldi!


Mobil Cihazlar   

Yazar: #Kaptan    0 Yorum    182 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:20:29 #1
#Kaptan Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:62 Konuları:19 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 129

windows-phone-un-lumia-selfie-uygulamasi...5x290.jpeg

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone'da bulunan birçok uygulamayı diğer platformlara getirme alışkanlığı Lumia Selfie uygulamasıyla devam ediyor.

Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın normalde Silikon Vadisi'nin en büyük şirketlerinden biri ve Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın işletim sistemiyle de milyonlarca insan tarafından kullanılan bir ürüne sahip. Ancak Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın platformuyla mobil cihazlarda tam manasıyla istediği başarıyı yakalayamayan firma nedense zaten sayı ve çeşitlilik bazından geride olduğuSitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın ve Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın platformuna kendi platformundan daha çok ürün çıkarmaya başladı.

Şimdiye kadar birçok uygulamasını Android ve iOS'e getiren firma Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş Yapın cihazların artılarından biri olarak kabul edilen Microsoft yapımı "Lumia Selfie" uygulamasını da şimdi "Microsoft Selfie" adıyla iOS platformunda yayınladı.

microsoft-selfie.jpg

Çeşitli filtre araçlarıyla Lumia cihazlarında çekeceğiniz fotoğrafları oldukça güzel hale getirebilen bu uygulamanın da WP dışındaki platformlarda yayınlanması "Bu adamlar hangi kafada?" düşüncelerini tekrar akıllara getirdi. Hala Windows 10 Mobile ile ciddi bir çıkış yakalaması beklenilen Microsoft'un kendi pazarını geliştimrek adına bu noktada hala ciddi adımları hala görülmüyor olması ilginç.

Lumia Selfie ve iOS'teki adıyla Microsoft Selfie uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iOS ve WP cihazlarınıza yükleyebilirsiniz


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi