Windows Phone'un "Lumia Selfie" Uygulaması iOS'e Geldi!


Mobil Cihazlar   

Yazar: #Kaptan    0 Yorum    140 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:20:29 #1
#Kaptan Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:65 Konu Sayısı:19 Üyelik Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 121

windows-phone-un-lumia-selfie-uygulamasi...5x290.jpeg

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone'da bulunan birçok uygulamayı diğer platformlara getirme alışkanlığı Lumia Selfie uygulamasıyla devam ediyor.

linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  normalde Silikon Vadisi'nin en büyük şirketlerinden biri ve linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  işletim sistemiyle de milyonlarca insan tarafından kullanılan bir ürüne sahip. Ancak linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  platformuyla mobil cihazlarda tam manasıyla istediği başarıyı yakalayamayan firma nedense zaten sayı ve çeşitlilik bazından geride olduğulinkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  ve linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  platformuna kendi platformundan daha çok ürün çıkarmaya başladı.

Şimdiye kadar birçok uygulamasını Android ve iOS'e getiren firma linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  cihazların artılarından biri olarak kabul edilen Microsoft yapımı "Lumia Selfie" uygulamasını da şimdi "Microsoft Selfie" adıyla iOS platformunda yayınladı.

microsoft-selfie.jpg

Çeşitli filtre araçlarıyla Lumia cihazlarında çekeceğiniz fotoğrafları oldukça güzel hale getirebilen bu uygulamanın da WP dışındaki platformlarda yayınlanması "Bu adamlar hangi kafada?" düşüncelerini tekrar akıllara getirdi. Hala Windows 10 Mobile ile ciddi bir çıkış yakalaması beklenilen Microsoft'un kendi pazarını geliştimrek adına bu noktada hala ciddi adımları hala görülmüyor olması ilginç.

Lumia Selfie ve iOS'teki adıyla Microsoft Selfie uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iOS ve WP cihazlarınıza yükleyebilirsinizAradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir