Windows Phone'un "Lumia Selfie" Uygulaması iOS'e Geldi!


Mobil Cihazlar   

Yazar: Kaptanx    0 Yorum    193 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 31.12.2015, 11:20:29 #1
Kaptanx Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:62 Konuları:19 Kayıt Tarihi:12.12.2015 Rep Puanı: 131

windows-phone-un-lumia-selfie-uygulamasi...5x290.jpeg

Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone'da bulunan birçok uygulamayı diğer platformlara getirme alışkanlığı Lumia Selfie uygulamasıyla devam ediyor.

Microsoft normalde Silikon Vadisi'nin en büyük şirketlerinden biri ve Windows işletim sistemiyle de milyonlarca insan tarafından kullanılan bir ürüne sahip. Ancak Windows Phone platformuyla mobil cihazlarda tam manasıyla istediği başarıyı yakalayamayan firma nedense zaten sayı ve çeşitlilik bazından geride olduğuAndroid ve iOS platformuna kendi platformundan daha çok ürün çıkarmaya başladı.

Şimdiye kadar birçok uygulamasını Android ve iOS'e getiren firma Lumia cihazların artılarından biri olarak kabul edilen Microsoft yapımı "Lumia Selfie" uygulamasını da şimdi "Microsoft Selfie" adıyla iOS platformunda yayınladı.

microsoft-selfie.jpg

Çeşitli filtre araçlarıyla Lumia cihazlarında çekeceğiniz fotoğrafları oldukça güzel hale getirebilen bu uygulamanın da WP dışındaki platformlarda yayınlanması "Bu adamlar hangi kafada?" düşüncelerini tekrar akıllara getirdi. Hala Windows 10 Mobile ile ciddi bir çıkış yakalaması beklenilen Microsoft'un kendi pazarını geliştimrek adına bu noktada hala ciddi adımları hala görülmüyor olması ilginç.

Lumia Selfie ve iOS'teki adıyla Microsoft Selfie uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan iOS ve WP cihazlarınıza yükleyebilirsiniz
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi