Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?


İşletim Sistemleri   

Yazar: Dizzy    0 Yorum    861 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 17:54:46 #1
Dizzy ∂ιzzу ѕєνιує 9999 gєηємι кяαℓ ∂ιzzу
Ultra Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:761 Konuları:222 Kayıt Tarihi:27.12.2015 Rep Puanı: 70

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

mobil-sorgu.jpg

Tanımadığınız bir kişi sizi aradı ve bu kişinin kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? Ücretsiz numara sorgulama servisi ile bu hizmetinizi tek bir kuruş dahi ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş yıllarda sizi rahatsız eden kişilerin kim olduğunu öğrenmek bir hayli zor ve zahmetliydi. Günümüzde bilinmeyen numaralar servis hizmetinin yayılması ve teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bu hizmeti anında ve çok ucuza, hatta hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Avea, Turkcell Vodafone gibi çeşitli operatörler de bu hizmeti cüzi ücretle sağlıyor. Biz ise telefon numara sorgulama işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey GSM ya da Sabit Numarayı aşağıdaki kutucuya girdikten sonra güvenlik kodunu da girin ve “Numarayı Sorgula” butonuna basın. Alt kısımda numaranın kime ait olduğu gözükecektir.Eğer aşağıda boş pencere görüyorsanız buraya tıklayıp sorgulama yapabilirsiniz
Not: Cep telefon numaralarını sorgulayabileceğiniz gibi, Türk Telekom numara sorgulamagibi sabit numaraları da sorgulayarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eğer Sorgulamada Numara Bulunamadıysa Burayı Tıklayıp kiminbunumara.com dan Ücretsiz Numara sorgulatabilirsiniz.

Diğer ücretsiz sorgulama yapabileceğiniz siteler:

http://www.numaradanisim.com/

http://www.kimbunumara.com/

http://www.beniarayan.kim/

http://www.xnumarasorgula.com/

http://www.numarasorgula.xyz/

http://numarasorgulama.co/

http://www.numarasorgulama.org/

Eğer kiminbunumara.com da bir işe yaramadıysa Facebook ile Numara sorgulama yapabilirsiniz.

Yapacaklarınızı kısaca yazıyorum. Facebook hesabınıza giriş yapın ve aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

https://www.facebook.com/browse/block_users?q=123456789

Yapacağınız çok basit adres satırı sonundaki 123456789 u silip merak ettiğiniz numarayı yazmak, bu şekilde kolayca öğrenebilirisiniz. Eğer yapamadıysanız internetten bulduğum videoyu paylaşıyorum.
Burayı tıklayıp videoyu izleyebilirsiniz


Eğer bu yöntemde sonuç vermediyse WhatsApp ile Bulma Yöntemini Deneyelim.

WhatsApp yüklü telefonunuza öğrenmek istediğiniz numarayı Kim şeklinde kaydedin. Sonra Whatsapp’ı açın karşınıza ismi, resmi çıkacaktır. Aynı şekilde line,tango,viber vb programlarla da sonuca ulaşabilirsiniz.

Eğer bu kadar yöntemde sonuç vermediyse Telefonunuza CIA Uygulamasını kurarak sonuca erişebilirsiniz.

Buraya kadar anlattıklarım ücretsiz yöntemlerdi, hala numaraya ulaşamadıysanız ücretli yöntemleri aşağıda sıraladım

 


Turkcell Numara Sorgulama


Turkcell operatörünü kullanıyorsanız ve Turkcell operatörünü kullanan biri tarafından rahatsız ediliyorsanız; sizi rahatsız eden numarayı 536******* şeklinde numarayı yazın ve 2222’ye SMS gönderin. Turkcell hattınızdan SMS ile numara sorgulama işlemi ücretlidir. 25.08.2014 tarihine göre bu ücret 1,49 TL olarak belirlenmiştir.


Numara Sorgulama Avea


Avea’da sizi rahatsız eden Avea numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız; 11855’i arayabilirsiniz. Avea’nın sunduğu bu hizmet ile numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz, fakat sorgulama yapacağınız numaranın bilinmeyen numaralar rehberine kayıt yaptırmış olması gerekir. SMS ücreti ve arama tarifesi 1,25 TL’dir. Avea şirketinin internet sitesinden de bu sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.


Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gerek 11842’yi aramak. Sizi rahatsız eden Vodafone kullanıcısının numarasından ad soyad ve şehir gibi detaylara ulaşabilirsiniz. Bu hizmetin dakikası 1,25 TL’dir. Vodafone bilinmeyen numara sorgulama işlemini SMS ile de gerçekleştirebilirsiniz. Örnek: KİM 542******* yaz ve 7048’e yolla.

Kullanıcı İmzası
ldd6qr.jpg
YOUTUBE KANALIM : TIKLA GİT
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi