Translate Görsel Çeviri Nasıl Kullanılır?


Google   

Yazar: ByClxon    1 Yorum    169 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 31.07.2016, 13:23:26 #1
ByClxon SEA !
Efsane Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:1,015 Konu Sayısı:443 Üyelik Tarihi:07.01.2016 Rep Puanı: 667

Google Translate anlık görsel çeviri özelliği, artık Türkçe destekliyor. Peki, görsel metin çeviri özelliği nasıl kullanılır? İşte Translate görsel çeviri özelliği detaylar


İmage


Google'ın popüler çeviri uygulaması Translate, gelişmini sürdürüyor. Uzun zamandır yeni özellikler kazandırılmaya devam edilen Google Translate için yeni bir özellik, bir süre önce eklenmişti.
Fotoğraflar çekilerek fotoğraftaki yazılı metinleri olduğu gibi farklı dillere çevirebilme özelliği, sonunda Türkçe dahil 20 dili daha destekliyor. Peki, bu özellik nasıl kullanılıyor?


Translate yazılı metin çeviri nasıl kullanılıyor?


İlk olarak uygulamayı açtığınızda bu özelliği anlatan bir rehberin açıldığını belirtelim. Eğer rehberi atlayıp anlık yazı çeviri özelliğini halen kullanamıyorsanız, ilk olarak Translate yazılı metin çeviri kamerasınıaçmanız ve çevirmek istediğiniz metine odaklamalısınız.
Daha sonra ortadaki kırmızı renkli tara butonuna dokunun ve çeviri işlemini başlatın. Bu işlemin ardından tarama gerçekleşecek ve yazılar seçtiğiniz dilde görünecek.


Gelişimi devam eden yazılı metin çeviri özelliği, aynı zamanda çevrimdışıolarak da kullanılabiliyor. Gerekli dil paketlerinin indirilmesi ile internet bağlantısı olmadan kullanılabilecek yazılı metin çeviri özelliği, kolay çalışmasının yanı sıra toplamda 27 dil desteği ile geniş kitleleri hedeflemekte.
Ayrıca sesli konuşma özelliğini de 32 farklı dil için kullanıma sunan Google, uygulamasını çok başarılı bir hale getirdi ve diğer rakiplerini büyük oranda eledi. Google Translate uygulamasının yeni sürümlerini aşağıdaki bağlantılarla indirebilirsiniz.

Kullanıcı İmzası
#fenerbahçeA.A.K.
İmage
İletişim İçin Facebook;

[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]


Öfkemiz sarsın her yanı, bozkurtlar yürüye yürüye
Dökülsün düşmanın kanı, yaşasın ırkçı TÜRKİYE!

Taşında gözü olanın yurduna MEZAR kazacağız
Hainin, soysuzun, döneğin alnına VATAN yaazcağız
Hainin, soysuzun alnına YAŞASIN TURAN yazacağız!İmage


 

         


Paylaşım Tarihi: 31.07.2016, 13:24:33 #2
lDarkAngeL MaskeliHacker
Efsane Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:1,241 Konu Sayısı:508 Üyelik Tarihi:19.03.2016 Rep Puanı: 807

Yaralı konu teşekkürler.

Kullanıcı İmzası

İmage


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir