Tizen İşletim Sistemli Samsung Z3 Global Olarak Satışa Çıkıyor!


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    144 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:59:54 #1
TolgaMH COC
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:340 Konu Sayısı:83 Üyelik Tarihi:03.01.2016 Rep Puanı: 27

İmage
Samsung'un Tizen işletim sistemini denediği en ciddi telefonu Z3, Hindistan'dan sonra Avrupa ve Rusya arenasına da çıkıyor!
Bildiğiniz üzere mobil dünyada sadece üç büyük işletim sisteminden bahsetmekteyiz. A[b]ndroid, İOS ve linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  Phone. Kullanıcı sayılarına göre değerlendirilen bu işletim sistemlerinin en stabil durum sergileyeni tartışmasız iOS. Apple'ın kendi yazılımını kendi donanımıyla birleştirmesi. Normalde Nokia'nun kullandığı WP'nin Microsoft'un almasıyla tıpkı linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. pple gibi bir kimliğe bürünmesiyle tek ortalıkta kalan Android'di.
[/b]


Sayısal olarak milyonlarca telefonda bulunuyor olsa da stabilite konusunda birkaç linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  dışında sorunlar yaşayan Android'in artısı global olması iken en büyük eksisi ise linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  ve Apple'ın yaptığı gibi sadece birkaç telefona yoğunlaşamıyorlar.
İmage
LG'nin yazılımı da Samsung'un yazılımı da Android olmasına rağmen her markada kullanım farkları bulunuyor. Hal böyle olunca bir de [b]TouchWiz sıkıntısı yaşamış [url=]Samsung, hem Apple gibi kendi yağında kavrulacak bir firma olmak adına hem de Android ve TouchWiz sıkıntılarından arınmak için kendi Tizen işletim sistemini geliştirmişti. Şu anda 2.4 sürümünde olan Tizen için yoğun çalışmalar harcayan firmanın en sağlam prototipi diyebileceğimiz Samsung Z3 telefonu Hindistan'da 130 Dolar'dan satışa çıkmıştı.
[/b]


Şimdi ise [b]Avrupa ve Rusya başta olmak üzere küresel pazara çıkacak olan Z3, hem kullanıcılarına Tizen işletim sistemini test etme fırsatı hem de geliştiriciler için bir örnek telefon dağıtmış olacak. Eğer işler umduğu gibi giderse ilerleyen zamanlarda Samsung kendi işetim sistemiyle devam edecek bir firma olacaktır. Ki böyle bir adım (Tizen'in ne kadar iyi olacağına bağlı) Samsung zaten en çok satan firmalardan biri iken kalitesini de iyice arttırabilme şansı bulacak. Alıntıdır[/b]
Son Düzenleme: 30.01.2016, 21:40:22, Düzenleyen: TolgaMH. Sebep: url

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir