Suicide Squad Hakkında Bilgi Edinelim !


Eğlence-Muhabbet Bölümü    Eğlencenin dibine vuracağımız yer , tamda burası :D

Yazar: ozesmer    0 Yorum    111 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 13.09.2016, 13:58:03 #1
ozesmer Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:61 Konu Sayısı:10 Üyelik Tarihi:18.07.2016 Rep Puanı: 14

Biliyorsunuz Geçen Ay Tam Olarak 12 Ağustos'ta "Suicide Squad" Filmimiz çıktı . Peki Çr okumamış birisi olarak Harley Quinn'i Tanımıyoruz. Kimdir Bu Harley Quinn Nedir ne değildir ?

Harley Quinn'in Gerçek Adı "Harleen Frances Quinzeel" Olmakla beraber Kendisi Arkham Aslyumda Bir psikiyatristtir stajyerdir. Gotham Şehri Üniversitesinde Burs kazanarak ve burada yüksek notlar alırken aynı zamanda jimnastikçide olmuştur.  Arkham City'de deliler üzerine yapılan bir araştırmaya katılan Harleen, burada özel bir mahkum olan Joker'in hayranı olur. Hızla onu analiz etmek için gönüllü olan Harleen, tedaviyeden önce 3 ay boyunca Arkham doktorlarına yalvarmıştır. Seansları boyunca ona sempati duyan ve gittikçe baştan çıkan Quinzel, zamanla deli gibi bir aşkın içine düşer. Daha sonra birden çok kez onu Asylum'dan kaçırmaya çalışırken, bu konuda yetkililerin şüphe odağı olur ve lisansı iptal edilerek, bir hücreye hapsolur. Gotham şehrinde bir deprem sırasında kaçar ve artık Harley Quinn'e dönüşür ve suçların palyaço prensi olarak anılan Joker'in yardımcısı olur.

Özellikleri :

Başlangıçta hiçbir gücü olmayan Harleen Quinzel, arkadaşı Ivy tarafından enjekte edilen bir iksir sonucunda gücü, hızı ve çeviklik seviyesi gelişmiş, ayrıca zehirlere karşı vücudu bağışıklık kazanmıştır. Etkileyici bir savaşçıya dönüşen Harley, genç bir kadınken akrobasi konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda birçok tuhaf ve benzersiz silahlar kullanmıştır. İnsanüstü güçlere sahip olmamasına rağmen Olimpiyat atletleri kadar fiziksel bir güce sahiptir. 


Ayrıca kılık değiştirme konusunda uzman olan Harley, suçlarının bir parçası olarak sık sık maske kullanır. Acil durum senaryolarında kolayca kılık değiştirirken, bir sekreter, film yöneticisi, polis memuru, opera şarkıcısı, uçuş görevli ya da gardiyan görünümüne bürünebilir.

Resim

İmage
İmage

Not: Bazı yerler alıntıdır . Ancak genel olarak bir özet geçtim konuyu kendim yazdım. Emek var +1 Repi çok görmeyin  Angel

Son Düzenleme: 13.09.2016, 13:58:53, Düzenleyen: ozesmer.

Kullanıcı İmzası
İmage


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir