Steam Hafta Sonu Fırsatları


Genel & Off Topic    Konu Dışı , Eğlence-Muhabbet , Tanışma , Yarışma & Etkinlik Bölümü

Yazar: GardenWall    0 Yorum    55 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 31.07.2016, 13:22:50 #1
GardenWall EFSANE
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:186 Konu Sayısı:53 Üyelik Tarihi:17.11.2015 Rep Puanı: 43

Merhaba memoryhackers üyeleri,bu konuda sizleri haberdar etmek istedim.
Hafta sonu ne oynayacağım diye düşünüyorsanız, Steam'de hafta sonuna özel indirimleri bir araya getirdik. İşte Steam hafta sonu fırsatları.

30.07.2016 / 18:00İmage
Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam platformunda ücretsiz olarak oynanabilir yapımlar ve indirimler bizlerle buluştu.
İlk olarak karşımıza, taktiksel anlamda muhteşem bir deneyim sunan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft firmasının yayımcılığını üstlendiği Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oldu.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Geçtiğimiz günler içerisinde Ubisoft firmasının kendi platformu olan Uplay içerisinde 1 Ağustos tarihine kadar ücretsiz hale gelen yapım, Steam platformunda da aynı tarihe kadar ücretsiz olduğunu görmekteyiz. Ayrıca, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yapımının %50 indirim ile 65.00 liraya düştüğünü belirtelim.
İmage
Bir diğer yapımımız ise hala erken erişim seçeneği ile mağazada yer alan ARK: Survival Evolved oldu. Bağımsız geliştiricilerin bir eseri olan ve hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz ARK: Survival Evolved, hafta sonu boyunca ücretsiz olarak deneyim edilmeyi bekliyor. Ayrıca, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege yapımından olduğu gibi %50 indirime uğrayan yapımı,24.50 liraya kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Son olarak ise, geçtiğimiz yıldan itibaren popüler olmaya başlayan ve önümüzdeki yıl zirve yapacak olan sanal gerçeklik teknolojisi destekli yapımların indirime uğradığını görmekteyiz.Aradığınızı Bulamadınız Mı ?
 steam!

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir