Sony Xperia C6 Nasıl Olacak?


Mobil Cihazlar   

Yazar: Azrail    0 Yorum    278 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 31.01.2016, 13:15:36 #1
Azrail Because.
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:535 Konuları:55 Kayıt Tarihi:24.01.2016 Rep Puanı: 75

Sony Xperia C6 modeline ait render çizimleri ortaya çıktı. Son sızıntılardan anlaşıldığı üzere Xperia C6, neredeyse yok denilecek kadar ince bir çerçeveye sahip olacak.

xperia-c6-nasil-olacak.jpg

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir yere sahip olan Sony, Xperia modellerinin tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2016 kapsamında tanıtılması beklenilen Xperia C6 modeli ise yine tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayacak.

Sony Xperia C6 neredeyse çerçevesiz olacak!

Geçtiğimiz yıl tanıtlan Xperia C5 Ultra modeli için ortaya atılan “Çerçevesiz Akıllı Telefon” iddiaları, modelin çok incede olsa bir çerçeveye sahip olması ile bekleyenlerini üzmüştü. Şimdi aynı iddialar Xperia C5 Ultra’nındevam modeli olması beklenilen Xperia C6 için de söyleniyor.


İlk defa geçtiğimiz günlerde Rose Gold renk seçeneği ile karşımıza çıkanXperia C6 için bugün Onleaks tarafından yayınlanan render çizimleri, modelin yine tam olarak çerçevesiz değil ama yoksa yakın derecede ince bir çerçeve ile geleceğini gözler önüne seriyor.

sony-xperia-c6.jpg


Bu defa Sony’nin Xperia C6 modelinde Full HD çözünürlüğündeki ekran için6 inç yerine 5.5 inç kullanmayı tercih edeceği söylenirken, işlemci tarafında ise sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 kullanması bekleniyor.


Not=Alıntıdır

Kullanıcı İmzası
En Karanlık Gece Bile Sona Erer ve Güneş Yeniden Doğar.


Adama Adam Gibi Davranırız.

Keşke Mallara Zam Gelsede Kendilerini Ucuza Satmasalar.

Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi