Sessiz modda kaybolan Android Telefonu bulma


Mobil Cihazlar   

Yazar: sonerq26    0 Yorum    187 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 21.03.2016, 01:26:04 #1
sonerq26 (̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:220 Konu Sayısı:90 Üyelik Tarihi:21.10.2015

Merhabalar;

Bugün, sizlere sessiz modda kaybolan Android telefonunuzu nasıl bulacağınızı gösteceğim.
Android Yer Tespit Etme Özelliği ile BulmaAndroid telefonunuz Wi-Fi veya 3G,4G,4.5G bağlantılı ise şanslısınız !
Çünkü, Google Cihaz yönetici sizin yanınızda sayesinde saniyeler içinde bulabilirsiniz. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  

Fakat. Bu ayarın etkin olması için Öncelikle;
Ayarlar >> Güvenlik >> Cihaz Yöneticileri'nden Android Cihaz Yöneticisi'ni etkinleştirmeniz gerekiyor. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Ayırca, Telefonunuzda giriş yaptığınız Google hesabı ile Bilgisayardan giriş yapıp Arama sekmesine "find my phone" sözcüğünü yazarsanız bir map çıkacaktır. Aha telefon orada. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
Ring My Droid Uygulaması ile Bulma


Ring My Droid uygulaması telefonunuz sessizde iken, telefonunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca internet yokken dahi çalışıyor. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  
Öncelikle;
Uygulamayı indirelim.
Uygulamayı kurduktan sonra sizden bir anahtar kelime isteyecektir. Bu anahtar kelime default olarak "RingMyDroid" gelecektir. Siz bunu değiştirebilirsiniz.
Nasıl telefonumu bulacak diyorsanız, Girdiğiniz kelime örneğin "***" ise siz telefonunuza "***" diye mesaj atarsanız. Birisi sizi aramış gibi olacak ve sizde o sese gidip telefonu alacaksınız. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.


linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

Clap to Find Uygulaması ile BulmaBu uygulama birazcık değişik linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
Uygulama, Siz alkış tuttuğunuzda telefon çalmaya başlıyor. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
Bu uygulamayı daha çok uçak moduna aldığınızda kullanabilirsiniz. Çünkü uçak modunda diğer iki seçeneği kullanamazsınız çünkü telefonlarınız mobil hattı yok gibi davranıyor ve internete bağlanamıyor. Bu nedenle sizde alkış tutacaksınız. ( kop kop. linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  )

                                linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir