Scorp, Yakın Zaman İçerisinde Windows Platformunda !


Windows    Windows işletim sistemi hakkında her şey bu kategoride :)

Yazar: RedLine    0 Yorum    153 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 03.02.2016, 12:34:24 #1
RedLine Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:51 Konu Sayısı:12 Üyelik Tarihi:08.12.2015 Rep Puanı: 3

İmage

Son zamanlarda muazzam bir ivmeyle Türkiye’nin en samimi sosyal medyası olma başarısını gösteren Scorp’u hepimiz biliyoruz. Bilmeyenler için Scorp bu yılın başlarında ilk olarak IOS’a çıktı. “Türkiye’nin en samimi sosyal medyası” etiketi ile çıkmasının sebebi ise Scorp’ta aklınıza gelen her şey tartışılıyor. Futboldan siyasete, kadın erkek ilişkilerinden modaya her şey. Bu tartışmalar ise 15 saniyelik küçük videolar ile başlıklar altında geçiyor.

Scorp, Temmuz ayında ise Android için indirilebilir hale gelmişti ve yakın gelecekte Windows platformu için bir planları olup olmadığını bilmiyorduk. Lakin bugün eğitim gördüğüm Çukurova Üniversitesi’ne Scorp Genel Koordinatörü Batu Uğrasız seminer için ziyarette bulundu; sohbet ve röportaj etme imkanı bulduk.

Scorp Genel Koordinatörü Batu Uğrasız’a “Scorp Windows platformuna gelecek mi, gelecek ise hangi tarihte gelecek?” sorusunu sorduk ve cevabı ise “Evet, Scorp Windows platformuna gelecek ve bu yakın zamanda olacak.” oldu.

En önemlisi ise böylesine yaratıcı bir oluşumun ülkemizden çıkmış olması. Umarım hedefleri olan küreselleşme yolunda büyüyerek ilerlerler. Ayrıca Scorp’u Windows’ta en kısa sürede görmeyi temenni ediyoruz, bu ve bunu gibi özel haberler için bizi takip etmeye devam ediniz dostlar.
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir