Sarah Linda hikayesi


Wolfteam Hikayeleri   

Yazar: RamazanTR    3 Yorum    234 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 29.06.2016, 16:31:14 #1
RamazanTR Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:29 Konuları:8 Kayıt Tarihi:24.06.2016 Rep Puanı: 3

Sarah, Epoxyn’i yapan Paien ilaç firmasının araştırma komitesi başkanıydı. Mutluydu, çok sevdiği nişanlısı aynı zamanda en büyük rakibiydi. Sarah ve nişanlısı Epoxyn’i hem birlikte çalışarak ve hem de birbirileriyle rekabet ederek geliştirmek için uzun süre çalıştı. Ve sonunda Sarah nişanlısından önce Epoxyn’i geliştirmeyi başardı. Epoxyn araştırmalarına hız kesmeden devam etmeliydi çünkü bu sayede adını tarihe yazdıracaktı. İlişkileri gün geçtikçe kötüye gidiyordu. Sonunda nişanlısı Sarah’a haber bile vermeden Paien ilaç firmasındaki işinden istifa etti. Epoxyn geliştirildikten sonra bir kutlama partisi düzenlendi. Sarah artık bir nişanlısı olmadığını tam da bu an fark etti.

Nişanlısını bulmak için her yolu denedi, yetkisini kullanarak ordudan bile yardım istedi. O esnada eline bazı fotoğraflar geçti. Fotoğraftaki nişanlısıydı, birbirine katılmış bir laboratuvarda gibiydi. İşte o an Fransız ordusunun laboratuvarı Epoxyn’i geliştirmek için kullandığını fark etti. Hemen ardından Fransız ordusunun laboratuvarına gitti fakat askerler içeri girmesine engel oldu.

Kimisi bu laboratuvarın gizemli bir patlama sonucu oluşan yıkıntının üzerine kurulduğunu söyler. Bir gün Sarah "Anti-Epoxyn"in Paien ilaç firması tarafından geliştirildiği haberini aldı. Ayrıca ilacın orduya dağıtılacağı söyleniyordu. Sarah şok oldu, araştırması kötü amaçlar için kullanılacaktı. Bu yüzden araştırmaya bir son vermeye karar verdi.

Bu sırada çalıştığı şirket orduyla birlikte yürütülecek gizli bir proje için Sarah’dan yardım istedi fakat olumsuz cevap aldı. Ardından ordu yetkilileri ona nişanlısının perişan haldeki fotoğrafını gösterdi. Fotoğrafı gördükten sonra teklifi kabul etti ve araştırma alanına gitti. Vardığında bir köy dolusu cesetle karşılaştı. Aracından inerken ona eşlik eden askerler bilinmeyen bir grup tarafından saldırıya uğradı ve öldürüldü. Tek başına oradan kaçarken kendi kendine hayatta kalacağına söz verdi, yaptıkları için nişanlısından özür dilemeliydi fakat ona dair hiçbir iz yoktu. Bu kararını vücuduna "Anti Epoxyn" enjekte ederek uygulamak istedi. Gözünü açtığında hastanedeydi ve tekrar normal bir insan olmanın imkansız olduğu gerçeğiyle yüz yüze geldi. Pişman değildi, artık tek istediği orduya girerek nişanlısına kavuşmaktı.

Kullanıcı İmzası
Resim http://gifgalaksi.com/upload/dsil.gif

Paylaşım Tarihi: 29.06.2016, 16:32:05 #2
HyfcoolWT Delikanlı
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:135 Konuları:48 Kayıt Tarihi:06.06.2016 Rep Puanı: 47

KOPYALA YAPISTIR HİKAYELER PAYLASMA BAN YESIN TAVSIYE

Kullanıcı İmzası
Ataturk_LOGO_TRANSPARAN_VEKT%C3%96R_PNG_2.pngVY9Qby.png

Paylaşım Tarihi: 29.06.2016, 16:33:42 #3
RamazanTR Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:29 Konuları:8 Kayıt Tarihi:24.06.2016 Rep Puanı: 3

(29.06.2016, 16:32:05)HyfcoolWT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitemize kayıtlı değilseniz linkleri görebilmeniz İçin Kayıt Olun veya Giriş YapınKOPYALA YAPISTIR HİKAYELER PAYLASMA BAN YESIN TAVSIYE

Sen dün açıyodun ya la bişey dedikmi

Kullanıcı İmzası
Resim http://gifgalaksi.com/upload/dsil.gif

Paylaşım Tarihi: 29.06.2016, 16:48:25 #4
Koray slm nbr .s
Ultra Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:908 Konuları:301 Kayıt Tarihi:30.04.2016 Rep Puanı: 942

GÜZELMİŞ HEPSİNİ OKUDUM

Kullanıcı İmzası
                                                              GökTürk olup yumulup (birleşip)
                                                   GökBörü (Bozkurt) olup uluduk 
                                                   Gökyüzü nurlu şule (ışık) olup
                                                   Gök taşa kuydu ılılık  


                                                                                                7AzkyN.jpg


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi