SandBoxie Kurulum & Ratlardan Korunma Yöntemleri // OliverDestan


İnternet   

Yazar: devLop    0 Yorum    125 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 23.02.2016, 10:06:57 #1
devLop Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:43 Konuları:34 Kayıt Tarihi:07.09.2015 Rep Puanı: 4

   
icon6.gif SandBoxie Kurulum & Ratlardan Korunma Yöntemleri // OliverDestan


Sandboxie Nedir ? Sandboxie KullanımıgkmV55.png

SandBoxie ile denemek istediğiniz programları sanal diske kurabilir ve sistemde hiç iz bırakmadan kaldırabilirsiniz.


Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.

4LX3Dq.gif

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz. Sandboxie'nin sizin için yarattığı sanal alan zararlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını da engeller. Bu alandaki dosya ve mailleriniz güven içinde olacaklar.
Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Zararlı her türlü yazılımdan sisteminizi uzak tutacak yazılım size pratiklik kazandıracak.


Programın Özellikleri

* Güvenli İnternet Gezintisi: İnternet tarayıcınızı kum havuzunda çalıştırır. Böylece tarayıcınız üzerinden innirdiğiniz yazılımlar da bu havuzun içinde kalır.
* Gelişmiş Gizlilik: İnternette gezintiniz esnasında oluşan geçmiş kaydı, çerezler ve geçici internet dosyaları kum havuzunda tutulur ve diskinize yayılmaz.
* Güvenli E-mail: E-maillerinize ekli olarak gelen kötü niyetli yazılımlar kum havuzu içinde saklanarak diskinize yayılması önlenir.
* Sisteminiz Sağlam Kalır: Kuracağınız yazılımları tecrit edilmiş alanlarda hapseder ve dosyalarının diskinize yayılmasını önler. Böylece bilgisayarınızın zamanla yavaşlamasını engeller ve sürekli temizlik yapmanıza gerek kalmaz.Önemli


Arkadaşlar Bazı Ratlarda AntiSandboxie Özelliği Vardır Yani Sandboxie'den Bile Geçirebiliyorlar Bazenleri Bu Yüzden Dikkatli Olunuz En Güvenli Yöntem İse Programları Sanal Pc Üzerinde Test Etmektir...


[/url]

Sandboxie Kurulum VideosuSandboxie İndir

[url=http://www.mediafire.com/download/xfmbxe6o5ndegxk/SandboxieInstall.rar]

Rar Pas

Kullanıcı İmzası
albert-einstein-resimli-sozu-delilik.jpg

Oliver Destan (Burak Ayyıldız - Eskiler  Tanır)
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi