Samsung Galaxy S6'lara Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi Başladı!


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    216 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:18:36 #1
TolgaMH TBX HacK
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:360 Konu Sayısı:85 Üyelik Tarihi:03.01.2016

İmage
Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıların uzun zamandır beklediği Marshmallow güncellemesi sonunda başladı.
Birkaç ay önce [Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]ndroid güncellemesi alacak olan cihazlarını açıklayan Samsung, ardından güncelleme konusunda adeta bir sessizliğe bürünmüş ve bir bağlamda bazı kullanıcılarını üzmüştü. Neyse ki bu durum artık son buluyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[b]Samsung[Ziyaretçiler Linklerimizi Göremezler ! Kayıt Ol!]alaxy S6 ve S6 Edge için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi dağıtımına Güney Kore'de başlamış durumda. Güncelleme sadece S6 ve S6 Edge için geçerli fakat gelen bilgilere göre çok kısa bir süre içince S6 Edge Plus ve Note 5 sahipleri de Marshmallow'a kavuşacak.[/b]
İmage
İmage
Yeni güncelleme ile çok daha sade ve akıcı bir arayüze kavuşan S6 ve S6 Edge, daha stabil bir hal almalarının yanı sıra çeşitli ayarlarında da farklı seçeneklere kavuşmuş durumda. 
İmage
Dediğimiz gibi güncelleme şu an için sadece Güney Kore'de dağıtılmaya başlandı. Fakat Samsung bu tarz durumlarda dünya genelindeki kullanıcılarını çok fazla bekletmiyor. Kısa sürede ülkemizde de Marshmallow güncellemesi kullanıma sunulmuş olur.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir

MemoryHackers