Samsung Galaxy S6'lara Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi Başladı!


Mobil Cihazlar   

Yazar: TolgaMH    0 Yorum    193 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 30.01.2016, 20:18:36 #1
TolgaMH COC
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:340 Konu Sayısı:83 Üyelik Tarihi:03.01.2016 Rep Puanı: 27

İmage
Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıların uzun zamandır beklediği Marshmallow güncellemesi sonunda başladı.
Birkaç ay önce linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. ndroid güncellemesi alacak olan cihazlarını açıklayan Samsung, ardından güncelleme konusunda adeta bir sessizliğe bürünmüş ve bir bağlamda bazı kullanıcılarını üzmüştü. Neyse ki bu durum artık son buluyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[b]Samsunglinkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir. alaxy S6 ve S6 Edge için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi dağıtımına Güney Kore'de başlamış durumda. Güncelleme sadece S6 ve S6 Edge için geçerli fakat gelen bilgilere göre çok kısa bir süre içince S6 Edge Plus ve Note 5 sahipleri de Marshmallow'a kavuşacak.[/b]
İmage
İmage
Yeni güncelleme ile çok daha sade ve akıcı bir arayüze kavuşan S6 ve S6 Edge, daha stabil bir hal almalarının yanı sıra çeşitli ayarlarında da farklı seçeneklere kavuşmuş durumda. 
İmage
Dediğimiz gibi güncelleme şu an için sadece Güney Kore'de dağıtılmaya başlandı. Fakat Samsung bu tarz durumlarda dünya genelindeki kullanıcılarını çok fazla bekletmiyor. Kısa sürede ülkemizde de Marshmallow güncellemesi kullanıma sunulmuş olur.

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir