RedHack Kimdir? Nedir?


Eğlence-Muhabbet Bölümü    Eğlencenin dibine vuracağımız yer , tamda burası :D

Yazar: Asmodeus    0 Yorum    229 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 30.12.2015, 06:15:28 #1
Asmodeus Ağabey
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:185 Konuları:64 Kayıt Tarihi:10.12.2015 Rep Puanı: 232

RedHack (Kızıl HackerlarKızıl Hackerlar Birliği), 1997 yılında kurulan, kendilerini Marksist ve Sosyalist olarak tanımlayan hacker grubu. Şubat 2012’de Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün internet sitesini çökerterek adlarını duyuran grup aynı zamanda Türkiye genelinde yaklaşık 350’ye yakın emniyet müdürlüğü sitesini geçici bir süreliğine çalışamaz hale getirdi. Grubun çekirdek kadrosunu oluşturan üye sayısı 12’dir.

Eylemleri:

1997 de devrimci dayanisma icerisinde zorluklarla kuruldu. Ezilen halklarin dijital alandaki orgutlu sesi olarak bircok eyleme imza atti.

● Isbankasi‘ndan, Garantibank‘a, Hurriyet‘ten Milliyet‘e Televizyon kanallarindan, radyo istasyonlarina kadar bircok unlu sayfayi kirdi devrimci sloganlar yazdi, bircok veriyi “kamulastirdi“, radyolarda izinsiz bir sekilde kendi yayinini yapti..

E-Devleti cokertti. Turkiyenin hemen, hemen tum valiliklerini, kaymakamliklarini belediyelerini ayni anda cokertti.. Bu olay kamuoyuna “Once tehdit ettiler sonra cokerttiler” diye maloldu.. Devrimcilerin sozlerinin eri oldugunu, birsey soyledilermi yapacaklarini dunyaya birdefa daha gosterdi..

● Fa$istlerin korkulu ruyasi oldu, kirilmadik fa$ist site birakmadi.. Ana sayfalarina “Ate$i siz istediniz bizde ate$ olup geldik” “kahrolsun fa$izm ya$asin sosyalizm” notlari yerle$tirildi.. Bu notlar fa$istleri kudurturken, ezlenlere moral a$iladi..

● Bununlada kalmadi egemenlerin can damarlarina yoneldi. Istanbuldaki online trafik cezalarini sildi.. Bu Birgun’den Hurriyete bircok gazetede haber oldu..

● Polis‘in gizli belgelerini yayinladi.Mobesse gibi karsi-devrim icin kullanilan teknolojilerin en ince ayrintisini bile de$ifre etti..
● Burjuva basindaki sansuru delerek “kahrolsun fa$izm” gibi sloganlarimizi haber yaptirdi. Hurriyet gibi sitelerde “IETT sitesine Kizil hacker darbesi” “Polis sitesine Kizil hack” “Polis sitesine 12 eylul Hacki” gibi basliklarla “iktidar namlunun ucundadir” sloganlarimizla haber oldu..

Kullanıcı İmzası
Resim http://i.hizliresim.com/nEZg50.jpg

Bɑzen ɑlɑbileceğin en büyük intikɑm; ɑffetmektir. Ve bɑzen kɑrşıdɑkine verilebilecek en güzel cevap; gülüp geçmektir...


~Asmodeus
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi