Popüler İnternet Dizisi Sinemalarda: '1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında' Vizyona Gir


Off Topic    Konuyu Açacağın Bölüm Yoksa Konunu Buraya Açabilirsin :)

Yazar: ExTacy    0 Yorum    284 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 28.05.2016, 03:38:52 #1
ExTacy Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:33 Konuları:17 Kayıt Tarihi:28.05.2016 Rep Puanı: 2

Popüler internet dizisi ‘1 Kezban 1 Mahmut’ şimdi de sinema filmi ile karşımızda. Bir süredir konuşulan ve fragmanı internet ortamına düşen “1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filmi 27 Mayıs tarihi itibarıyla sinemaseverler ile buluşacak. 2013 yılında başlayan internet dizisi, 2 sezonda toplam 20 bölüm yayınlandı ve milyonlarca kişi tarafından izlendi.

 Mahmut ve Emrah Adana Yollarına Düşerse...
Beyazperdeye uyarlanan yapımda Mahmut’un arkadaşı Emrah ile birlikte sevgilisi Kezban’ı kaçırma macerası konu ediliyor. İstanbul’da öğrencilik hayatı yaşayan iki arkadaş Mahmut ve Emrah, kız arkadaşlarını da alarak Emrah’ın ailesinin Mersin’deki yazlığına giderler. Bir sabah uyandıklarında kız arkadaşları kaçılmıştır ve peşlerine düşerler. Buldukları izler ikiliyi Adana yollarına düşürür ve komik olaylar zinciri de böylece başlar.
 


Yönetim ve Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yönetmenliğini Cenk Çelik’in üstlendiği filmde, dizi kadrosunun tanınmış isimleri Esin YıldızErcan ZincirCenk Hakan Köksal ve Necla Özay yer alıyor. “1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filminin fragmanını yukarıda bulabilirsiniz.


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi