Pedro Gomes Hikayesi Wolfteam


Wolfteam Hikayeleri   

Yazar: Jameica    0 Yorum    260 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 14.12.2015, 01:32:17 #1
Jameica Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:37 Konuları:5 Kayıt Tarihi:14.12.2015 Rep Puanı: 72

Pedro Gomez, yoksul bir ailenin 3 çocuğundan en küçükleriydi. Pedro, çok yardımsever, samimi bir çocuktu. Ailesi ve kendinden büyük iki ağabeyi Pedro'yu hiç sevmezlerdi. Pedro'ya evde ekmek bile zor verilirdi. Pedro yinede sakin ve iyimserliğini koruyordu. 

Pedro, bir gün sokakta en büyük ağabeyi tarafından arkadaşları önünde öldüresiye şiddet görmüştü. Pedro'nun arkadaşları ona çok gülmüştü. Ağabeyi onu eve getirdiğinde bir de ailesinden aynı şiddeti görmüştü. Şiddetin sebebi ise eve para getirememesiydi. Halbusi Pedro daha çocuktu ve babası evde yatarken onun çalışması komşuları bir hayli rahatsız etmişti. Pedro, dışarıda para kazanmaya çalışırken arkadaşlarının sokakta top oynadığını farketti ve işini bırakıp onların yanına koştu. Ancak arkadaşları onu oyuna almamıştı. Pedro, çok üzülmüştü. Artık çalışmak zorundaydı. Arkadaşları onu istemiyordu. Pedro çocuk yaşta bir çok sorun yaşamıştı. Ancak hala iyimser ve sakindi. 

Pedro, işini iyi yapamıyordu. Çünkü arkadaşları dışarıda oynarken o para kazanmaya çalışıyordu. Kendinden büyük iki ağabeyi evlerinde keyif yaparken Pedro, dışarıda para kazanmaya, evini geçindirmeye çalışıyordu bir deyişle.Pedro bu zor günleri atlatacağına inanıyordu. Ancak düşündüğü gibi olmamıştı. Babası fazla para kazanamadığından dolayı Pedro'yu öldüresiyle dövmüştü. O dayağın ardından Pedro'da bir değişiklik olmuştu. Pedro eski iyimserliğini ve sakinliğini kaybetmişti. Sokaktaki arkadaşlarından bir bir öcünü almıştı. Onları döverek hastanelik etmişti. Adamın birisi Pedro'nun bu yeteneğini keşfetmişti onu dövüşlere sokmuştu. Pedro bir bir rakiplerini devirmişti. Ve " Red Team " Kırmızı Takım'a alınmıştı. Kırmızı takım kötü bir takım değildi. Ancak amaçları kötüydü. Mavi takıma karşı savaşıyorlardı. Pedro Gomez artık Kırmızı takımın bir mensubuydu. Ve Mavi takıma karşı en iyi oyununu ortaya koymuş ve Mavi takımın en büyük düşmanı haline gelmişti. Artık Eski Pedro'dan hiç bir eser yoktu. Pedro tamamen kötüye yönelmişti. Ve ailesinden hiçbir haberi yoktu. Pedro'nun artık tek bir ailesi vardı. O da Kırmızı Takımın diğer mensupları.

Bu Güzel hikayeye rep yakışır Wink


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi