Özgün İçerik Seo


İnternet   

Yazar: TheJappy    0 Yorum    135 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 25.04.2016, 16:10:13 #1
TheJappy Yeğen
Aktif Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:9 Konuları:6 Kayıt Tarihi:25.04.2016 Rep Puanı: 1

Google ‘da ilk sayfada olmada en önemi kriter özgün içerikdir. Özgün yani kendi yazdığımız yada değiştirdiğimiz bir yazı veya içerik kullanırsak google bu olayı algılayacak ve sitemizi buna göre değerlendirecektir.
Bazı arkadaşlar özgün içeriği bir makalenin cümlelerini değiştirerek yapıldığını düşünüp hataya düşmektedirler.Özgün bir makale sayfa başlığı ve kelime öbekleriyle özgün olmaktadır.
Google sistemi kopya içerikleri anlayacak kadar zekidir. Bu sebeple makaleleri değiştirip başarıya ulaşamayan site sahipleri özgün makaleye inanmamaktadırlar.
Bunun yanı sıra makaleleri resimle ve videolarla güçlendirebilirsiniz. Makaledeki metinin yoğun olması ve az link kullanmanız size başarıyı getirecek diğer bir etmendir.
Bunun bir denklemi vardır makaleniz ne kadar uzun olursa sizin için o kadar fayda getirir. Makalelerinizde yoğun bir şekilde link kullanmamalısınız.
Ayrıca makaleniniz ilk cümlesi Google tarafından daha çok dikkate alınır. İlk cümlenin ana kelimesini kalı ve başka renkte kullanırsanız Google o kelimenin önemli olduğunu düşünür. Bu sebeple cümleleriniz anahtar kelimenizle başlamanızı önerebilirim.
Önceki Konu Sonraki Konu

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi