Outlast Hileleri (Ölümsüzlük,Sınırsız Pil, SüperHız,Gürültüsüz Yürüme)


Diğer Popüler MMORPG Oyun Hile & Hack    MMORPG Oyun hileleri,MMORPG Oyun Hilesi,MMORPG Oyun hile,MMORPG Oyun hack,MMORPG Oyun oyun hilesi,MMORPG Oyun hacks,MMORPG Oyun Hile 2017,MMORPG Oyun hileleri 2017

Yazar: Jakies    0 Yorum    521 Görüntüleme

Paylaşım Tarihi: 01.02.2016, 21:12:55 #1
Jakies Perfect
Süper Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:378 Konuları:77 Kayıt Tarihi:25.12.2015 Rep Puanı: 40

outlast_7_1727x1080.jpg1.SINIRSIZ PİL SÜRESİ : İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini'ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp BatteryDuration yazıyoruz . BatteryDuration'ın önündeki değeri ise 10000.0 yapıyoruz ve azalma süresi sınırsız oluyor . Yani her bir pil sizi 1-2 saat götürür.

2.SINIRSIZ PİL SAYISI : Yukarda tarif ettiğim gibi aynı yere giriyoruz. Ctrl+F yapıp DefaultNumBatteries aratıyoruz . Çıkan değere istediğimiz pil sayısını yazıyor. Altında bulunan MaxNumBatteries ise maximum pil sayısıdır , oraya karışmasanızda olur.

3.SÜPER HIZ : İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini'ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp NormalWalkSpeed yazıp aratıyoruz . Aşağıda ise değerler ve anlamları yazıyor ... (Değerleri kendinizde verebilirsiniz)
NormalWalkSpeed: Yürüme hızı -- 350
NormalRunSpeed: Koşma hızı -- 950
CrouchedSpeed: Eğilerek yürüme hızı -- 150
WaterWalkSpeed: Suda yürüme hızı -- 300
WaterRunSpeed: Suda koşma hızı -- 800
LimpingWalkSpeed: Yaralı olunca yürüme hızı(emin değilim) -- 150
ElectrifiedSpeed: (emin değilim ama yapın) -- 200
ForwardSpeedForJumpWalking: Yürüyerek zıplama hızı -- 700
ForwardSpeedForJumpRunning: Koşarak zıplama hızı -- 1000
JumpClearanceWalking: Mesafeli yerden yürüyerek zıp. -- 500
JumpClearanceRunning: Mesafeli yerden koşarak zıp. -- 900

4.GÜRÜLTÜSÜZ YÜRÜME VS. :İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLGame.ini'ye giriyoruz. Ctrl+F yapıp WalkingLoudness aratıyoruz . Önümüze gelen yerde WalkingLoudness'tan DoorRunThroughLoudness'a kadar olan değerleri 0.0 yapıyoruz . Bu şekilde düşmanlar ayak seslerinizi, kapı kapama seslerinizi duyamazlar.

5.ÖLÜMSÜZLÜK: İlk önce kayıt yerine giriyoruz . Belgeler/My Games/Outlast/. Burada ise OLGame dosyasına ve sonra Config dosyasına giriyoruz . Açılan yerde 7 tane .ini uzantılı öğe olması gerek. Bu öğelerden OLEnemy.ini'yi açıyoruz. Ctrl+F yapıp AttackNormalDamage'yi aratıyoruz . Her aratışımızda karşıdaki değeri "0" yapıyoruz. -"AttackNormalDamage" bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz . Ardından yeniden Ctrl+F yapıp AttackThrowDamage aratıyoruz ve her aratışımızda karşıdaki değeri 0 yapıyoruz . -"AttackThrowDamage" bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz. Son olarakta Ctrl+F yapıp AttackWaitTimeAfterDamage'yı aratıyoruz . Onun karşısındaki değerleri de 0.0 yapıyoruz . -"AttackWaitTimeAfterDamage" bulunamıyor- yazısı gelene kadar devam ediyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra kaydedip çıkıyoruz ve oyunda düşmanlar bize zarar veremiyor.

NOT=ALINTIDIR.
Son Düzenleme: 03.02.2016, 13:46:28, Düzenleyen: Jakies.

Kullanıcı İmzası
tumblr_mwh8fc9NX81s0twoeo1_r3_400.gif
Önceki Konu Sonraki Konu

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi