Microsoft Windows 10 Kullanmaya mcbur bırakıyor


Windows    Windows işletim sistemi hakkında her şey bu kategoride :)

Yazar: Ufuk    0 Yorum    131 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 09.02.2016, 21:34:58 #1
Ufuk #ЦFЦҚ BEY
*****
Moderatör
Status: Dışarıda Yorum Sayısı:951 Konu Sayısı:250 Üyelik Tarihi:30.12.2015 Rep Puanı: 528

İmage
Microsoft’un 2012’de piyasaya çıkardığı linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  Şirket, bundan sonra Windows 8’e özel güvenlik dahil hiçbir konuda güncelleme sunmayacak. Yazılım devi, kullanıcıların eski işletim sistemlerinde güvenlik ve çeşitli açıklar sebebiyle zor durumda kalabileceğini belirtti.
Microsoft, kullanıcıların Windows 10’a yönelmesini istiyor. Benzer şekilde linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.  Yani artık yeni nesil işlemcilerle Windows’un eski sürümlerine destek verilmeyecek.
Windows’un eski sürümlerini kullananları Windows 10’a terfi ettirmek için uğraşan Microsoft, bu konuyla alakalı önemli bir karar almanın eşiğinde. Açıklamalar, Windows 10’un gelecek haftadan itibaren eski sürümlerde artık otomatik güncelleştirme sunulacağı yönünde.
Yani artık Windows 7 ve Windows 8.1 yüklü bilgisayarlar otomatik güncelleştirmeyle Windows 10’a yükselecek. Ancak eski sistemi kullanmaya devam etmek isteyenler, Windows güncelleme ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatabilirler.
İmage

Kullanıcı İmzası
İmageAradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir