Çalışmıyor Metin2 Bütün Bugları


Metin2 Hile & Hack    Metin2 hileleri,Metin2 Hilesi,Metin2 hile,Metin2 hack,Metin2 oyun hilesi,Metin2 hacks,Metin2 Hile 2017,Metin2 hileleri 2017

Yazar: MaxGTr    3 Yorum    933 Görüntüleme
Konu Kapalı

Paylaşım Tarihi: 16.06.2016, 00:49:57 #1
MaxGTr Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:401 Konuları:77 Kayıt Tarihi:28.05.2016

Evet arkadaşlar bu gün sizlere bütün metin2 buglarını anlatacağım evet uzun sürebilir okuması ama okumanıza değicek bir şeydir.Evet hazırsanız başlıyorum
1.Metin'den başkasına çıkan itemi alma bugu.
Evet lazım olan 3 şey
1-Kutsama kağıdı
2-Basılıcak item
3-Bir adet Münzevi tavsiyesi
Evet bir metin gördünüz ve başkası dalıyor ve sizde dalmaya gidiyorsunuz.Ama canı yarıda duruyor hemen dalmaya gittiniz ama dalmadan önce Münzevi tavsiyesine basın.Bastıktan sonra + basılıcak iteme + basın (not: + basarken yakmaması gerek yakarsa olmaz münzevi tavsiyesinin amacı gider).Sonra itemi bastıktan sonra giyin.Giydikten sonra direk metine dalın isterseniz dalmıyadabilirsiniz.Ve metin kesildikten sonra her şey size çıkacaktır.
2.Boss'tan başkasına çıkan eşyaları veya itemleri alma bugu.
Evet lazım olan tek şey
1-Kötü ruh kovma kağıdı
Evet misal bir boss gördünüz ve dalmaya gidiyorsunuz 1-2 vuruş yaptıktan sonra birisi daha geliyor.O gelen kişi boss'a dalmadan önce hemen kötü ruh kovma kağıdına basın ve saldırı skilinizi açın.Açtıktan sonra geri çekilin(isterseniz dalabilirsiniz)Ve boss'u kestikten sonra 1-2 şey ona düşecektir ama kötü ruh kovmakağıdı bastığınız için ejderi buga soktunuz ve o hiç birşeyi alamıcaktır.Ejderi buga soktuğunuz için isim ona yazıyor ama aslında size düşmüştür ve siz rahatlıkla alabileceksiniz.
3.OX eventi bugu
Evet lazım olan 2 şey
1-Kötü ruh kovma kağıdı
2-Münzevi tavsiyesi
Evet misal OX yarışması başladı herkez girdi soruyu bekliyorsunuz.1.soru soruldu siz verdiğiniz cevaptan emin değilseniz, Kötü ruh kovma kağıdı ve Münzevi tavsiyesine basın.Yanlış cevap verseniz bile atılmıyacaksınız.(GM'ye fark ettirmemek için diğer tarafa gidiyormuş gibi yapın)2.Soru geldi ve cevabı bilmiyorsunuz ve münzevi tavsiyesine basamıyorsunuz çünkü süresi 30dk.Kötü ruh kovma kağıdının süresi 5dk olduğu için yetişebilirsiniz ve kağıda basın.Zaten Münzevi tavsiyesine basılı oldugu için problem olmaz.
Ve tekrar aynı şeyleri yapın.
4.Ruh taşı bugu
Evet lazım olan 5 şey
1-Ruh taşı
2-Kötü ruh kovma kağıdı
3-Münzevi tavsiyesi
4-Yan hesap
5-Zen fasulye
Evet arkadaşlar mesela bir skiliniz Grand master ve P yapmak istiyorsunuz ve çok masraflı oluyor.Tek 1 ruh taşıyla yapmak istersiniz ve artık mümkün.
Yan hesabımıza giriyoruz.(Lv. fark etmez)Sonra ruh taşını yan hesabınızın ticaretine koyuyoruz ve kötü ruh kovma kağıdına basıyoruz ve münzevi tavsiyesine tıklıyoruz.
Hepsini yaptıktan sonra ruh taşını kabule basıyoruz.Ve envanterden ruh taşını okumaya başlıyoruz hangi skilimizi P yapcaksak ona tıklıyoruz.Sonra yan hesaba geçip ruh taşını alıyoruz.Tekrar ana çarımıza geçip boş alana ''Eğitimden geçmek istiyorum'' yazıyorsunuz.
''Hata ruh taşı kayıp oldu'' yazısı çıkıcak ve tamama tıklıcaksınız hem 1 ruh taşı vericek birde diğer çarınızdaki ruh taşıyla 2ruh taşı yapar hemde skiliniz perfect olucak.
5-Derece kasma bugu
Lazım olan tek şey
1-Shinsoo'lu hesap
Evet hesabımızdan karakter oluşturuyoruz ve satıcının karşısına gidiyoruz ve marketi açıyoruz.Aynı anda market açıkken satıcının arkasına tıklıyoruz ve satıcıdan dolayı yürüyemeyecek ve her saatte 100 derece artıcak 1 günde Soylu yapabilirisiniz eğer şansınız varsa Kahraman olucaktır.

Paylaşım Tarihi: 16.06.2016, 00:51:24 #2
ali6393 Yeğen
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorumları:27 Konuları:9 Kayıt Tarihi:15.06.2016 Rep Puanı: 0

metin2 oynayan kaldımı? şaka la şaka sövmeyin eyvallah kardeşim bu oyunu deli gibi oynayan arkadaşlarım var onlara atarım bunu

Paylaşım Tarihi: 16.06.2016, 00:55:48 #3
MaxGTr Cezalı Üye
Cezalı Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:401 Konuları:77 Kayıt Tarihi:28.05.2016

SN OLE DION AMA KARDES

Türkiye'de Metin2 oynayan sayısı 2 milyondan fazla

Paylaşım Tarihi: 19.12.2016, 15:35:47 #4
nader11ndeu Mehmet Akyüz
Kurucu
Status: Çevrimdışı Yorumları:1,976 Konuları:164 Kayıt Tarihi:20.06.2015 Rep Puanı: 7,048

##### KONU KAPATILMA NEDENLERİ #####
 • Hile paylaşımlarında güncel video zorunludur.(Konunun açıldığı tarihte çekilmiş olmalı.)
 • Virüs Taraması olmayan konular silinir kullanıcıya 1 Hafta Ban atılır.
 • Hile rar dosyasında kesinlikle şifre olmamalıdır. Şifre olduğu için rar a virüs taraması yapılamıyor.(Virüs olsa bile temiz çıkıyor yanıltıcı oluyor.)
 • Virüs taramasında url taraması geçersizdir.Doğru olmayan sonuçları yansıtıyor.Kullanıcının konusu silinip 1 hafta ban atılır.
  Kazanç getiren link kısaltma sistemlerinin kullanılması yasaktır(Adf linktl vs.).Bunu yapan kullanıcıya sınırsız ban atılır.
 • Konu içinde hile programının herhangi bir yerinde memoryhackers. Com dışında başka site ismi var ise kullanıcıya sınırsız + Hwid Ban atılır.
 • Konunuz düzenli anlaşılır olmalıdır ve tamamen alıntı olan konu silinir.
 • Dosya ve video uploadı size ait olmalıdır.Konu açılış tarihiyle aynı olmalıdır yani.
 • Hile site ait değilse konu altına alıntıdır yazmalısınız.
 • Hile konusu açan herkes bu kuralları okumuş sayılır ve hile konusu açan herkes bu kurallardan sorumludur.

Kullanıcı İmzası
7A7YmW.png
"Kendilerine biz hilecilerin kralıyız, en iyi hile forumu bizim forumumuz, bizden iyi hile yapan vs. yok diyerek sizi uyutan ve sizi kandıran, sabahlara kadar boktan hileler yayınlayan lamer forumlarından sıkıldıysanız, bu forum size göre dostum. Bizde yalan yok, biz en iyisiyiz."
DWORD HACK TEAM @ 2016
Önceki Konu Sonraki Konu

Konu Kapalı
Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi