Çalışıyor Metin 2 PvP Soru İşareti Hatası Çözümü 2016


Off Topic    Konuyu Açacağın Bölüm Yoksa Konunu Buraya Açabilirsin :)

Yazar: Exorcism    0 Yorum    340 Görüntüleme
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Paylaşım Tarihi: 19.05.2016, 15:12:54 #1
Exorcism Who Is The Beast
Ultra Üye
Status: Çevrimdışı Yorumları:879 Konuları:380 Kayıt Tarihi:06.02.2016 Rep Puanı: 1,233

 Metin 2 PvP Soru İşareti Hatası Çözümü 2016

Şu sıralar Metin2 oyuncularının en sık karşılaştıkları sorunlardan biriside “??” hatasıdır. Bu hatanın tam olarak neden kaynaklandığı bilinmemektedir. Fakat bu sorunun PvP servera göre değiştiği görülmüştür. Yani bir serverda görülmezken başka bir serverda görülebilmektedir. Buradan “O server iyi, bu server kötü” yaklaşımını çıkarmayın. Bunun sebebi oyun klasörleri ile alakalıdır.

İlk olarak metin2 pvp serverler da oynuyorsanız, bu hatanın oluşma nedenlerinden birisi hile ya da çok fazla pvp server yüklemiş olmanızdır. Metin2 klasörünüzün içerisine girdiğinizde Metin2_Turkey isimli bir dosya olacaktır. Bu dosyayı açmaya çalıştığınızda “??” hatası alıyorsanız, muhtemelen sorun bundan kaynaklanmaktadır. Bu dosyayı silen bazı arkadaşlarda sorun düzelirken, bazılarında hala devam etmektedir.
Diğer bir yöntem ise Pack tekrar yüklemektir. Pack tekrar yüklendiğinde bu sistem ortadan kalkabilmektedir. Çünkü sistem kendisine reset atmaktadır ve bu hatayı görmezden gelmektedir. Fakat tam olarak bu yolda kesin bir çözüm sağlamayabilmektedir.
Yaptığımız araştırmalar sonucunda sorunun granny2.dll dosyasından kaynaklandığı izlemine kapıldık.İnternetten İndirerek Kurabilirsiniz. Bu sayede bu sorunla bir daha karşılaşmazsınız.
Çok düşükte olsa bu sorunun diğer oluşma nedeni ise metin2 indir işlemleri sırasında ekran kartınızı tanıtmamış olmanız vardır. Ekran kartınızı tanıtıp tekrar oyuna girmeyi denediğinizde bu hatayla karşılaşmayabilirsiniz.

 Umarim işinize yaramistir arkadaşlar.

Kullanıcı İmzası
                                                                     Resim http://wallpapercave.com/wp/E9YHLhm.jpg
Söz sizin ağzınızda olduğu sürece, sizin esirinizdir. 
                                   Söz ağızdan çıktıktan sonra, siz onun eseri olursunuz


Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi