Mafia 3 için Yeni Video Geldi !!!


Genel & Off Topic    Konu Dışı , Eğlence-Muhabbet , Tanışma , Yarışma & Etkinlik Bölümü

Yazar: GardenWall    0 Yorum    62 Görüntüleme
  • 0 Oy - 0 Yüzde

Paylaşım Tarihi: 31.07.2016, 13:24:33 #1
GardenWall EFSANE
Onaylı Uye
Status: Çevrimdışı Yorum Sayısı:199 Konu Sayısı:59 Üyelik Tarihi:17.11.2015 Rep Puanı: 43

Bir haftanın ardından yeni bir Mafia 3 videosu ile tekrar heyecanımız artıyor. Gündeme gelen video ile yeni bir karakterimiz olan The Voodoo Queen'i yakından tanıyoruz.
29.07.2016 / 19:00İmage
Hatırlayacak olursanız, geçtiğimiz hafta içerisinde Mafia 3 için yeni bir video karşımıza çıkmıştı. Yayımlanan video ile ana karakterimiz olanLincoln Clay'i yakından tanıma fırsatı bulmuştuk. Bugün ise ailemiz içerisinde yer alan bir isim olan Cassandra odaklı yeni bir video bizlerle buluştu.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.
linkleri görmek için giriş yapmanız. Yada üye olmanız gerekir.

The Voodoo Queen lakabı ile yapımda yerini alan Cassandra, Haitili bir genç kadın olarak karşımıza çıkıyor. Haitili kişileri aynı çatı altında toplayan ve liderlik yapan karakterimiz, mafya ile kan davasıyla uğraşmaktadır. Fakat, daha fazla tek başına bu olaylara dayanamayan Cassandra, ailemizdeki yerini alır.
İmage
Önüne çıkan her kim olursa, Tanrı ona yardım etsin!
Video içerisinde yer alan bu başlık ile karakterimizin bir hayli azılı olduğunu anlıyoruz. The Voodoo Queen lakaplı karakterimiz ile birlikte oyun içerisinden de birçok görüntü bizlerle buluşmuş oldu.
Cassandra karakterimizi de yakından tanıdıktan sonra; gelecek hafta içerisinde de Vito ya da Burke isimli karakterlerin tanıtılması bekleniliyor. Evet, hepiniz gibi bizler de en çok Vito isimli karakter tanıtımını merak içerisinde bekliyoruz.
Mafia 3; 7 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak.

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Konuyu görüntüleyenler:
1 Misafir